Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Poruka od moje curice koja mi kaže što je rekla sestri za mene

    Sve najgore, ružan, nevaspitan, dereš se, pirsing, ne znam je li se drogirao, kaže da nije, i najgori horor i moj i njen, nepravilno pričaš, tako da ko zna kako će te gledat' sjutra prvih 5 minuta :)

  2. Ti to misliš na nešto... Khm, ili...?:)

  3. :Otkopčava šlic i sprema se za rukoblud:

  4. Ova poruka je najslađa poruka u poslednjih ko zna koliko vremena koju sam dobio

    Nemoj, dovoljno si me bio po fb-u :p... BOSTON je zakon! :-(kao da me briga :-P)...dušo moja, starko moja, gurmanu moj, pasuljmanu moj, dabl dablu moj, nedostaješ mi :-

    Aj' sad mi se sprdajte, boli me kurac

  5. omg, zašto stavljaš nešto ovoliko privatno :))
    Moja:

    Šta se radili danas u školi? Kad imamo pismeni iz matematike? Šta će da bude četvrti zadatak? Šta rekao Loda?

    -,-

  6. и шта је реко Лода?

  7. Brate bree.. ajde :)

  8. Онај цртаћ, људи што личе на кромпире,гегају се, смешно говоре... Знаш ли како се зове? Ако уопште знаш на шта мислим :)

    ЛОЛОЛОЛ, мој кум је љкра!

  9. Дођи горе па да идемо.

  10. Jbg... Sorry,nadam se da se ne ljutis... :*

  11. Uplacena Vam je Express dopuna od 40 din. Iznos ove dopune uz nadoknadu od 4 din. ce biti naplacen kada budete imali dovoljno kredita. Molimo Vas dopunite kredit.

    Udelite neku kintu, bar za socijalu.. :)

  12. Duusooo. . . :-( ♥

    Neko opet pogrešio broj.

  13. Цыплёнок
    omg, zašto stavljaš nešto ovoliko privatno :))

    Zato što me oduševilo ovo 'dabl dablu moj' termin iz košarke pa zato :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.