Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Hoćeš večeras svratiti po pare? Tamo, večeras kada se vratim sa treninga?

    I know how it sounds...

  2. "dobro jutro, upalite buxne :P"

    veseli drugari. xD

  3. Пошто сам био недоступан цео дан, немам пуњач, а батерија ми није ни за курац, стиже порука

    Сале
    Матори, купи батерију, пуњач, кредите и ризле, па се јави, имам ја унк

  4. "Hajde da je zigujemo dok je još topla, požuri, Ninka oće da joj svrši u usta a StefanKostić ne da"

    od Straje

  5. хахахахахахааххахаахах

  6. "Peki, aj na kafu da se ispričamo, sama sam."

    Samo što mi je poruka stigla u pola 3, a sad je pola 7. :(

  7. Verovatno je glasila ''srećan rođendan'' ili tako nešto, jer bio je kad sam ga izgubila

  8. Maaaaaarko! <333,jebes Davida!Nmg tamo da pisem gleda rodica.AJ cujemo se :*

  9. E,dobro jovane...vidi sad ovako...ja ti garantujem,al garantujem da necu da spavam s tobom u skorije vreme....e...pazi sta ti kazem...a tebi ako se jebe,siroko ti polje!

    Оптужила ме да хоћу само да је искарам и одем. Морам мало да серем, пичка је пичка.

  10. пичка је пичка

    Izvini jebaču nisam te prepoznala. Mnogo si opasan kad ne poštuješ ribe...

  11. Nadzak ide i FEMINISE!!!

  12. ludi čače uvek si bio dobro đače xD

  13. ludi čače uvek si bio dobro đače xD

    Hehe. Inace, da ne bude da spemujem, poslednji SMS glasi

    E za koliko ste ovde? Mi cemo biti u hendi parku za koji minut

  14. obaveštavamo vas da niste uplatili račun za maj mesec u iznosu od 1.229 dinara....i tako dalje....neodgovoran sam...

  15. Izvini jebaču nisam te prepoznala. Mnogo si opasan kad ne poštuješ ribe...

    :aplauz:

  16. Poštovani, sa vašeg računa su naplaćeni naknada i vrednost Express dopune u iznosu od 44 dinara. Vaš mts

  17. Наџак, крес шема није нешто што се поштује. То је само крес шема. Према другима сам скроз другачији. Ова је само промискуитетна девојчица.

  18. Ne kažem ja ništa za to, što kaže Cara zna se šta se jebe a šta se ženi, ali realno vidiš da ova ne da pičke pa po tome zaključujem da ipak niste u šemi a i ako ćete biti mislim da ona treba da zna na čemu je a ne da je nešto foliraš da nećeš samo sex, bolje budi muško pa reci istinu.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.