Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Одобрен вам је СОС кредит од 40 динара, који можете да користите наредних 5 дана. Стање можете да проверите позивањем 121. Ваш Теленор.

  2. "Kretenčino, što si lag'o drugovima da si me jeb'o?"

    Nisam odgovorio.

  3. Ne znam kako jebeno glasi jer mi je crkao telefon, pa ne mogu da otvorim, a vidim da ih ima.

  4. ''Sine pošalji mi MMS tvoje nadignute kurčine da gleda malo mama, dosadno mi''

  5. Šalabajzer

    "Kretenčino, što si lag'o drugovima da si me jeb'o?"

    Nisam odgovorio.

    A sad dođe: " Ne odgovaraš pičko, a?"

  6. zasxto joj nisi odgovorio decxhxko

  7. ''Брате, ај ђидокс код мене на Свети Стефан, знаш да имам вилу од 700 квадрата у центру острва ! Ај мојне си сиса, знаш да немам са ким да проведем лето. Можемо да ватамо рибе по клубовима, а и по мору хаххахахах :). Ајде, ја ћу возити старог Масератија а ти узми овај нови Астон Мартин, ок ?''

    Мислим да је поента овог поста довољно јасна да се схвати колико је безвезна тема.

  8. Otvorila bih pored kozmetičkog i fitnes studio. Šta misliš hm?

  9. Na šolji sam, pa sam inspirisana. Posle neko kaže, nema vremena da pusti poruku. A svi seremo...

  10. E nemam više kinte za kredit pa ti pišem sa fuksinog broja,sad dolazimo kod tebe,nosim džak belog i vodim 10 rasnih fuksi! Biće ARČENJA! Čarli Šin

  11. Zuta, s leve strane, skoro pa na kraju ulice, ima dve cipele ispred ulaza. Ne mozes promasiti, jedino je nasa kuca zuta u toj ulici...

  12. Od žene:

    Mileta, vuci se kući, ništarijo jedna Boban povraća celu noć, a ti se smucaš po kafanama. Kupi brufen kad budeš dolazijo da ti ne bi obesila jaja o luster.

  13. Знаш да сам синоћ хтела да ти пишем, али сам заспала у међувремену.

  14. Forvardujem ti Jeleninu poruku: Zvezdan je sada polagao kod mene i odustao je na pola ispita. Prenesi su da je uradio vise od 60 posto prvog dela i da ga je samim tim polozio i da jula moze da izadje samo drugi deo. Poz :). Inace poruka od druga, brata pomenute Jelene (moje asistentkinje).

  15. Нисам примила никакву поруку мајмуне. Цео дан радим а ти ладиш јаја кући. Јебаћу те кад се вратим.

    Погрешан број :(

  16. dakle, ništa od jebanja? :/

    ekstra.

  17. Draga C60, kao i ostali Vukajlijaši, nikoga nije briga kako glasi poslednji SMS koji ste dobili.

  18. Krecem. Kad te cimnem, iznesi :D

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.