Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. aj požuri, ponesi lekiće pa da se ušikamo...

  2. Sos
    Stigla!

    nećeš jebati!

  3. dolazimo po tebe 5 i ja u 10. javi madjaru

  4. Дечко гола сам, чекам те. Купи јагоде успут

    ЕДИТ: Мој одговор је још комичнији.. Немам паре обуци се па их купи сама!

  5. javi mađaru lololololoo

  6. "naz me"

    poslala mi sestra..... moj zivot je dosadan pa tako i poruke koje i dobijam i saljem

  7. начини га интересантним!

  8. 'Pa to sam i konto, nista pokupicemo mi ujutro. Nemoj zaboraviti USB, stavi u torbu.'

  9. a da očukamo trafiku?

    ortak nakon što smo provalili da nećemo imati dovoljno para za trošenje na moru...

    Moj odgovor:

    ništa moramo da vodimo kurve odavde :D

  10. Cool. Will let u know what time wed. In the mean time i should go 4 a walk or at least go & sit in park after your work & not sit in your house stewing.

    (I kako me samo nije mrzelo da ovo prekucavam ovde?)

  11. A ja bi sa tobom do zore da vozim sexy mmmmmmmm exstra si sexy sexy sexy dodaj me

  12. начини га интересантним!

    cim zavrsi rok nacinicu ga :)

  13. Pa na šta potroši 800 din?

  14. Yup, but got DVDs!* - cenzurisano ime :)

  15. "A htela sam da ti pričam nešto...A dobro, valjda ću sledeći put pričati.
    A možda će ostati neispričano kao i mnoge druge stvari koje sam htela da ti pričam. "

  16. " Jer je tata uzeo racun i ja reko on platio kad ono prc :/ JAO NEMAM PAAAARA :( nema za mene vise plaze, moram ozbiljno da ucim ne moz vise ovako :S "

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.