Фудбалска репрезентација Србије

  1. E stvarno, ČRČ, dear, lik izgleda ko da je direktno na klupu danas došo s klabinga :)

  2. Malo neki performans, malo klabing, strogo samo alternativa i urbano samo urbano :D

    http://www.youtube.com/watch?v=qnPZy3vHmsA

    Nego drugari, šta kažete na ovaj Vidićev "balerina" potez?

  3. Hahaha doooobra! Ne videh je pre sa'rane.

  4. Bravo GM!

    ČRČ, fenseraja do kraja!

  5. Hvala. Nego, Vlajko, menjaj tu sliku. Javljaju mi se mnogo sjebani osecaji dok ti gledam avatar.

  6. ČRČ, dear, ovo mora na hard da se sačuva :)

    GM, Klose mi stoji na avataru dok Nemačka ne ispadne sa prvenstva, u inat! :)

  7. Aj onda bar reci ko je ponosna vlasnica klosea. Ako znas.

  8. e pojma nemam (nažalost, sudbo kleta), siguran sam samo da sam sliku skinuo odavde, ali sam je malo kropovao i dobio ovakav efekat...to je slika uz neku definiciju...da je malo bolja pretraga toga ovde, možda bi i nekako našo odakle je :)

  9. Vlajo kako nemaš pojma a ja ti još pohvalih Klosea, umetničko ime ovog ženskog dela njegove ličnosti je Karma Good. Kakav si ti grof kad ne pratiš tu nežniju stranu fudbala :)))) Neznanje je izvelo na put samo putare i policiju! ;)

  10. E, Duchampe, hvala na informaciji. Misanderstudovali smo se...Evo je Karma Good :)

    http://i40.tinypic.com/280tq1i.jpg

  11. Гуд, гуд...

  12. To grofe, sad je sportski ugođaj kompletan... :)
    Evo i crkva birtija je stavila fotku da vidimo kako nesrećnog Joakima boli vugla što bi radije opštio sa KloseTovom muškom stranom, eeee živote lutalico... :)))

  13. Уууууу...Кенгури воде, још кад би дали још један - два гола

  14. У курац. Ганци баш имају среће са рукама и пеналима.

  15. Немој да заборавиш на црвене картоне...

  16. Vreme da dam prognozu za Australija - Srbija...

    Nadam se da neće biti:
    1) Ruka nekog našeg goveda.
    2) Crveni karton nekog sudijskog goveda nekom našem govedu.
    3) Bruka naših goveda.
    4) Penal za kengurska goveda.
    5) Kukavička igra naših goveda ko na prethodne dve.
    6) Da sreća neće doći po svoje i da to što je dala nama, da kengurima.
    7) Ispadanja naših.

    Nadam se da će biti:
    1) Bar 1:0 za nas, strelac mogući: Tošić, Mrđa, Krasić, Žigić...uostalom može i bilo ko, al bitno da pobedimo.
    2) Ljudska i hrabra igra naših.
    3) Zapušavanje usta svih na onom FIFinom sajtu koji su protiv nas.

  17. 7) Ispadanja naših.

    fali ti "goveda" :D

    Elem, ja prognoziram, 2:0 za nas.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.