Фудбалска репрезентација Србије

  1. Милијаш је тада дао око 20 голова у нашој лиги, једини је био у Звезди у оној катастрофалној сезони који је ваљао, а почео је сасвим фино и у Вулверхемптону.... А Жигић се тада исто и вратио у Расинг на позајмицу и на 19 утакмица дао 13 голова за полусезону.... Раћа и Ђуричић су ми једини сумњиви од оне екипе....

  2. Milijas je za 3 godine dao 35 golova u Zvezdi tako da sumnjam da je u jednoj sezoni i to ligaskoj dao 20. Svakako su pola od toga penali. Inace nebitno je skroz to, sustina je da se nijedan selektor nikada nije pitao niti ce se pitati dok ne dodju neka bolja vremena. Ni njemu nije igrao Sulejmani,ni Lazovic koji je standardan u Zenitu i izvodi sve prekide tamo nego Zigic i Pantela. Ni njemu nije igrao kreator tipa Ljajic kakav nam je preko potreban, nego Milijas koji ne zna nista sem da izvede prekid. Mi smo tada otisli na svetsko prvenstvo kao prvi a nikad losiji Francuzi su nas razbili sa 10 igraca na Marakani, plus im ni za sta iskljucili golmana i dali nam penal kao poklon kada je Zigic pao preko onog golmana. Mislim treba biti realan, u Africi smo se obrukali, dobili Nemce sa igracem vise koji su nas i sa igracem manje razbili, pogodili precku, promasili penal. Treba biti realan, ni tada mi nismo imali igru ali smo poleteli jer su nam se poklopile neke stvari. Antica izuzetno postujem ali ni on se nije nista pitao, niti ce se sledeci pitati. Nebitan je trener, nebitan je predsednik saveza.

  3. И што се онда сви ви, а и ја са вама нервирамо?

  4. Раћа и Ђуричић су ми једини сумњиви од оне екипе....

    Raca je degenerik, to stoji. Ne bih mu dao ni regal da mi pomogne da prenesem.

    Djuricic je , sa druge strane, najtalentovaniji plejmejker kog smo imali u zadnjih deset godina. Za razliku od Gazda Ljaje koji ne zna gde udara i u svakoj akciji ne moze da ima ispod 5 kontakata sa loptom. Uvek je Ninkovic bolje resenje od Ljajica, a i Djuricic.

  5. mene najvise iznervira sto se drugi nerviraju, te okrivljuju ovog, te onog a to su samo pioni kojima vladaju ljudi iz senke. inace odavno sam digao ruke od fudbalske reprezentacije :/

  6. У сезони 2008/2009 је Милијаш дао 20ак голова, можда неки мање, знам да редовно давао голове, провери ако ми не верујеш.... Сулејмани је крило, није шпиц друже, а и кад је Антић био селектор то су биле оне године кад је у игру улазио са клупе у Ајаксу јер га Јол није хтео пустити да игра нормално....
    Љајић да нам игра као главни креатор? Па он сад има 20 година, а кад су квалификација почињале имао је 17.... То је једино Пеле играо са 17 година у првој постави....
    Јесу Немци имали стативу и пенал, али и ми смо имали стативу, пречку и онај слободан ударац Коларова на почетку.... Да смо играли отворено против Немаца прошли бисмо као Енглези и Аргентинци.... Они су бољи од нас и са играчем мање јер ми немамо играче за офанзивну игру, немамо шпица још од како је Кежман играо у ПСВ-у.... То је и Антић увидео и искористио квалитетна крила за игру, па и те квалификације су нам решили одбрана и средина терена, а не напад, Пантелић је чак био најбољи асистент екипе уз Красића уместо да буде најбољи стрелац.... Имали смо игру, не бисмо тукли Бугаре са 6-1, Румуне са 5-0, Аустрију у гостима са 3-1, Шведску са 2-0, Алжир са 3-0, домаћина првенства у гостима са 3-1, још је ту било резултата којих се не могу сад сетити....
    Случајност те може одвести највише на друго место, али за прво место и директан пласман мораш имати неку игру ;-)...

  7. Faustino,

    ti ocigledno ne pratis fudbal ili ga pratis kroz prizmu FM 2010/11, posto da nije tako ne bi se cudio i stavljao kao argument to da Ninkovic nije odigrao dovoljno utakmica.

    Ninkovic je odigrao 13 utakmica za Kiev, pritom je bio povredjen pa nije odigrao vise utakmica i to je jedini razlog. Za razliku od Ljajica koji je odigrao 1 ili dve tekme ove sezone i pritom je jedva izbegao odlazak na kaljenje u neki klub. Naravno da je Ninkovic bolje resenje od Ljajica koji em je manje odigrao, em je neiskusniji, em ne izlazi sa Brodarca.

    Pritom tvoj komentar da se Antara nije nista pitao je jako smesan. Posto je svima poznato kako je Sifonjer Raca Petrovic usao u reprezentaciju. Poznato je naravno da je Anticev sin Petrovicev menadzer. Pa me cudi, kako je upao u reprezentaciju ako se Antara nije pitao? Gluposti. Naravno da se Antic pitao. Zato su ga i oterali , jer nisu mogli da diriguju.

  8. Poznato je naravno da je Anticev sin Petrovicev menadzer.

    Nije svima. Ja to prvi put čujem, mislim, vidim, odnosno čitam, hoću reći, tek sad sam saznao za tu informaciju. Auuu, sad je kod mene dotakao dno dna, pizda li mu materina, usiljena. Antićevci, volite ga, al' meni je taj lik sve mrži.

  9. Станоје за селектора.

  10. Ronalda de Bura za selektora. Frank je već zauzet.

  11. svaka ti je ka njegoševa, dube...

  12. Bushido, pratim ja fudbal i mnogo vise nego sto ti mislis a izgleda i mnogo vise nego sto ti pratis...Sta je Ninkovic uradio toliko kvalitetno ne za Dinamo Kijev nego za reprezentaciju pa zasluzuje da bude standardan ? Evo reci mi 3 poteza koja su kvalitetna, neki pas gde nas je on stavio u gol sansu, neka brutalna dva driblinga na sredini terena kojim napravi visak ? Daj nemoj biti smesan, Ninkovic je nista vise od prosecnog igraca, nikako za glavnog kreatora. Ako se Antic pita, zasto su mu Zigic i Pantelic igrali pre Lazovica, koji je toliko dominantan u Zenitu, klubu koji je za klasu jaci od klubova gde su u tom trenutku igrali Zigic i Pantelic ? Oces nepotrebne igrace na svetskom prvenstvu koje je poveo Antic, pod uticajem menadzera, evo ti. Izostavio je Zeljka Brkica mozda i naseg najboljeg golmana a poveo Bojana Isailovica i Andjelka Djuricica :/ Antonio Rukavina , Ivan Obradovic, Nenad Milijas, Radosav Petrovic nisu smeli biti u sastavu.. Ninkovica nisam stavio u taj kos jer on ima potencijal za rezervu...Imali smo samo jednu zamenu za krilo, Tosica, taman je tu trebao i Sulejmani ali ne on je poveo Kuzmanovica, Petrovica, Milijasa, Kacara, Ninkovica, Stankovica koji su svi centralni vezni igraci. znaci 3 krila a 6 centralnih veznih a nasa igra se bazirala na krilima. Zar stvarno mislis da bi FSS doveo Anticaa da pre toga nisu videli sa njim da li ce hteti da gura njihove igrace ? Ili si stvarno toliko naivan da mislis da su ga doveli na slepo pa posle uvideli da ne mogu da guraju igrace pa ga sutnuli ? Razlika je u tome sto je Antic mnogo bolji od Pizona i znao je bolju taktiku da postavi..Vi ste debelo naivni ako verujete u promene i u selektora koji ce iskociti iz sistema i koji ce gurati igrace po zasluzi...Mi smo za 13 godina promenili 15 selektora i tako ce se nastaviti, guraj igrace godinu dana pa letis...Nema spasa

  13. Djuricic je , sa druge strane, najtalentovaniji plejmejker kog smo imali u zadnjih deset godina. Za razliku od Gazda Ljaje koji ne zna gde udara i u svakoj akciji ne moze da ima ispod 5 kontakata sa loptom. Uvek je Ninkovic bolje resenje od Ljajica, a i Djuricic.

    Филип Ђуричић није ни био ни у ширем списку за светско, ја сам мислио на Анђелка Ђуричића који је позван уместо Бркића....

    Poznato je naravno da je Anticev sin Petrovicev menadzer.

    Ово не пишем теби друже, већ новинама које су лансирале ту причу и заварале масу. Та прича је једно највећих срања које сам прочитао. Раћин менаџер је био тада и остао Јовица Радоњић.

    А гледе Нинковића, осим Кузмановића за офанзиву на полутки у овом тренутку немамо бољег играча од њега....

    Фаустино друже, кога би ти звао на десном беку уместо Рукавине? Кога на левом уместо Обрадовића? Они су ту били због позиције. За Милијаша сам већ рекао. А и да није било њега, опет кога би звао да га замени? Љајића са 18, 19 година, па да га Ганци и Немци, па чак и Аустралијанци поједу за доручак?
    Гледе крила, Лане, Красић и Тошић су крила, али и Нинковић и Лазовић могу комотно да играју исто ту позицију....
    А у том тренутку Пантелић је тресао мреже у Ајаксу где је дао 16 голова у шампионату, а у тој истој Ередивизији Лазовић је дао за целу сезону 5 голова у дресу ПСВ-а, а у Зенит је прешао након светског, а истински заблистао тек ове сезоне. А Сулејмани је тада, као што сам рекао, грејао клупу у Ајаксу јер га Јол није хтео пустити у игру.

    Ма, сад ће толе да доведе некога из батинског квинтета српског фудбала па ће бити још већа смејурија.... А и таман нас чекају поред Хрвата и једна Белгија и Шкотска.

  14. Станоје за селектора.

    +31313131

  15. Станоје за селектора.

    Jes da je šala, al' nemojte se time zajebavati...

  16. burazeru te sezone je pantelic dao 16 golova u holandiji a lazovic oko 20 u zenitu a u holandiji golovi padaju kao dobar dan u odnosu na rusiju :) necu vise da raspravljam o ovoj temi jer nema svrhe...nece biti bolje u narednih 10 godina ne lozite se, pare ce se praviti, menadzeri ce sastavljati tim, menjace se ljudi u savezu, menjace se selektori, rezultat ce biti manje vise isti a mi cemo se nervirati ;)

  17. Pa šta imaju oni ako se igrač proda za 2-3-4 miliona? Oni onda uzmu siću, i sva ta izdrkavanja i predrkavanja da bi neko zaradio miion?

  18. pa imaju 5 igraca godisnje koji se prodaju po 3-4 miliona minimum to je recimo 20 miliona i njihovih je pola znaci da 5 6 ljudi obrnu preko milionce u toj kombinaciji, i jos njih desetak po 400 ili 500 soma, tako da je to vise nego isplativo.

  19. burazeru te sezone je pantelic dao 16 golova u holandiji a lazovic oko 20 u zenitu a u holandiji golovi padaju kao dobar dan u odnosu na rusiju

    Аман бре друже, какав Зенит, тамо је прешао након светског, у ПСВ-у је играо и тамо дао 5 голова са сезону.
    Кад морам википедију да качим ради потврде:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Danko_Lazovi%C4%87

  20. I zbog deset miliona godišnje tolika frka? Pa bolje da se klade na namještene utakmce, nego da pilićare.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.