Prijava

Искрено, не пратим нешто посебно страну поп сцену и актуелне хитове са МТВ-а, па ме занима какво је ваше мишљење о овогодишњој победници, и ко је она уопште???

ne znam lol, i ko kaze da je zena uopste? mislim, ne znam, nisam ispratila. pitam!

она је Немица! :)

Она је Немица Лена,која је смислила ову песму са својим школским бендом,тек је напунила 18 година,и одувала је све дукатлије на овом "Месаму".Жена која је у кладионичарским круговима важила за фаворита,иако је квота била висока на њу,али прави познаваоци дукатлијских збивања су се поштено омрсили синоћ и ставили Ленку на аватаре :))))

Duncan ће јој на крају урамити слику у дневној соби! :)

Е,то већ тешко...Кад нисам моржа урамио кад ми је "Молитва" донела много већи добитак,нећу ни Ленку :)

E, Dankane, maestralno si odradio tu kladionicu. Nisam stigo da ti čestitam na vreme.

A o pobednici, pojma nemam, kažem isto što i Danča. :)

Voleo bi da je vidim golu.

samo ću napisati BITNOĆA

Kol'ko si uz'o Dankane, ako nije tajna?

Inače, Lena ima 19, ne 18. Moje je godište. Napunila 23. maja 19. :D Ja sam je metio na avatar ne znajući za sve ovo iz razloga što je jako simpatično i šarmantno dete. :)
I ume da interpetira onu pesmu iako i nije Bog zna kakva (pesma), ali svakako bolja od klasičnih Eurovision Pirotehnika-Led-Vatra-Efekat-Pirotehnika-Led-Vatra fazona.

♥ Lena ♥

Ja sam dosao na temu samo da pruzim podrsku znjiovoj (samo trenutno) neuzvracenoj ljubavi! Go, nigga, go!

Јеб'се, Џери,ја сам је први запљунуо :))

Е,Џони,узело се мало мање од 400 :)

Meni se dize na tu malu. Over and out.

slažem se sa drugom burzumom, ima lepo lice čini mi se, slatka je, i u to ime za nas i gvozdenovića
http://www.youtube.com/watch?v=DVsOuo95oLk

Није испрско,ал је ипак јебо...

Ako pobedis na smotri debila i dalje si debil. Doduse jebljiv, pa joj je oprosteno. Stavise, to joj je onda i plus.

Бога ми, мала је талентована.

U vezi je sa onim što je pobedio prošle godine.

Па зар тај лик није дукатлија?

jeste, ladyboy je dukatlija ali Lena je nesto sto bi svi jebali!