Prijava

Правила ове игре су таква да у свом посту постујете име особе (или предмета, појаве) из реалног живота коју би сте бановали, и разлог бановања. (не морате да је познајете иначе)

Банујем Ајс Нигрутина зато што снима комерцијалне рекламе!

Банујем Соњу Петровић!!!

Банујем Исакова јер превише пажње придаје наркоманима и олошу :)

Banujem: Zdravka Čolića zato što je pao tako nisko dijeleći svoj CD uz ''najjeftiniji'' prašak za veš!

Banujem WC Ronalda zato što je naduvani, prepotentni idiot.

Банујем Милана станковића! Сви имају разлог....

Banujem bezrazložno nadrndane osobe,koji do podne mrze ceo svet,a od podne i sebe!

Banujem Amidzica zato sto sam gledao intervju u kom pre 5-6 godina kaze kako mrzi Hrvate jer su mu ubili oca u ratu,a pre neki dan snima reklamu za Novi Vinodolski(Hrvatsko primorje) i Frikom(hrvatsku kompaniju).

P.S.Nemam ja nista protiv Hrvata,imam dosta prijatelja tamo,medjutim imam protiv nosatih brkatih ljudi koji bi prodali "dukat" za pare...

Banujem kišu, jer je smorila!

Вокаси
комерцијалне рекламе!

L-O-madafakin-L

Banujem one medicinske radnike kojima rukavice sluze samo za zastitu sebe.

banujem kompletnu društveno-političku samozvanu elitu Kantona Sarajevo koja svoj "uspjeh" može tražiti u nenormalnom postratovskom opadanju kvaliteta. Banujem još sve idiote Bosne i Hercegovine koji imaju moć da kroje sudbine drugih , pa skrojiše da se narod 20 godina nakon rata mrzi i ne podnosi. Banujem također sve ratne profitere iz Bosne i Hercegovine koji se u svojim torovima veličaju kao nacionalni heroji,legende i veličine a u suštini svoju sreću su formirali na ljudskoj tragediji a ponegdje i ljudskoj krvi..gade mi se..banujem ih od srca...

Банујем патике које пропуштају воду! Зато што пропуштају воду!

Banujem Maju Nikolić ex Japundža jer je prelepa i pametna, a to se u Srbiji "ne prašta".

Banujem sve pokušaje da se organizuje Gej parada u Beogradu... jer zauvek treba da ostanu neuspešni.

Банујем Луду Кућу! Зато што је безвезе

Banujem porez na oružje.I zakon o oružju.I poskupljenje benzina.

Banujem gej paradu...No coment!

Banujem svaku paradu...koga je i briga za parade...

Banujem sebe jer sam skot.