Prijava

14. april
kisa
glad
gazda mako kes
skidace vama
nema izranjanja iz sranja do kad je planirano
hladno je iako spavas u trenerci i duksu
nas organizator nema vise karti za pestu (a ako ima u pesti, duplo je skuplje)
pojavila se maja opet
iz bg firme seru (sjebo si ugovor komada 2)
kompu treba 15 sec. da otvori folder
ne mozes se skroz preseliti jer nema vremena slobodnog
svi se iselise iz TC. nema ni one dobre iz srebrare
(a budan si svega 5 sati)

evo upravo sam izglancala kucu i jako me peku ruke od domestosa kojim sam ribala vc, bez rukavica narvno jer to je nesto sto stalno zaboravljam kupiti
i evo sad mazuci ruke vidim da mi je lak na noktima skroz otisao i sad ne znam kojom bojom da nalakiram, imam trenutno pink, ali mi je to dosadilo, hocu nesto novo nesto sik
i takoooo to sve na tu temu !!!

bezeci od kakvih sranja si ti ovde?

Zalim, al' ne gledam iza sebe
zore su odmor bile, sive sjene
puske u rukama, u predgradjima
rijeci odzvanjaju u olucima
grad i zima, grad i glad

Ref.
To previse za mene mozda je
i tako mi se tu ne ostaje
bolje hladne ulice New Jersey-a
nego puna kuca, prazna tepsija

Ne trazim odgovor u planinama
tesko su stenjale za nama
krili smo nadu medju putnicima
zivi i mrtvi na hodnicima
grad i zima, grad i glad

Ref.

To previse za mene mozda je
i tako mi se tu ne ostaje
jer su bolje ulice New Jersey-a
nego puna kuca

Da bi mogla da uči, vrišti. Vrisak. Psihička bulimija. Uči, uči, pa vrišti, kao što neko jede, jede pa povraća. Vrisak. Ona je savršeno obrazovana. Vrišti, pa nema višak. Povraća, pa nema suvišne misli. Vrisak. Ljubav. Ona je savršeno mršava. Obična slova svakog lista papira. Tajna i strepnja su već nešto drugo. Uz kapi kiše. Uzalud se nekad moli. I kad oči suze vlaže. Ili kada telo gori. To se voli. Vrisak. To je samo reč. Bez slova. Samo pogled. Prvo pismo. I ništa više. Ona. Uzrok.

gledam ove "ribe" da ne kazem picke po ulici kako se oblace i sve nesto kontam da jos malo pa zivim u Manili

Jesam li ja pizda ako učinim nekom nešto 999 puta, a hiljaditi put ne?! Jer eto, nemam živaca, skurčilo mi se! Samo neka mi neko to kaže!

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!

STA KURAC MINUS?????

zzeeeeeeeeeeeeni naaaaam se vuuukotaaaa zenom zvanom ljubica iz futogaaaaa

ovo sad sa neke teme, i ne izlazi mi pjesma iz glave. i sto ja ne idem nedje da pijem nego sjedim za kompom?

ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?
ZASHTO TO RADISH, DECHKO!?!?!?

AAAAAAAA MARS BRE DECO U PICKU MATERINU I VI I TENIS I DJ SA FOROM DA BOG DA TI BAGOVAO FEJS...I SEVERINA I BRED PIT I ONA STVAR STO ONAJ LIK NABRAJA NEKE KOKTELE DA SE RIMUJU I SMRAD OVAJ KAD U HAUSTOR UDJEM I GAZO I NJEGOVA SRANJA I NJEGOVA KEVA I PARANOJA I USISAVANJE 2 PUTA DNEVNO ZBOG PARANOJE I PUN FRIZIDER PASULJA I MICA SA GLUPIM VICEVIMA I MATORI MORZ KOJEG BOLI TUKI I FESTIVAL ULICNIH SVIRACA GDE NIKO NE SVIRA NEGO SVI IGRAJU I KORZO I INDEX SENDVIC I OCU KAKIM NECU KAKIM ..

I STA JE OVO KOJU PICKU MATERINU U IGRAMA

O,majke ti ga sa nervozom da ti majke načestitam sita do sledeće mile nove godine!!
I sve ostalo u paketu da ti popišem i podcrtam sunce ti kalajisano i ziftosano !!!
I u materinu sve i svi i nek se sve tera u tri mamine mame!!!

jebem ti život truli
sve nešto bezveze
gladna sam a ne jede mi se
napaljena sam a ne jebe mi se
i tako do u nedogled
pa dokle više
kad će doći svjetlo neko, kad će se vratiti jebana želja za jebenim životom
šta mi se dešava, jesam li popucal totalno il su ljudi popucali
pa se sad nalazim sasvim normalna u svijetu ludaka, što me atomaCki čini nenormalnom
i ko sam ja da sudim o tome ko je normalan a ko ne
sama sam, a nisam sama, nisam sama a sama sam
pu, jebem ti postojanje

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wAL IIIDdwA LIIIIIIIIIIIIIIIIIJ ČDWAL JĆIlmsda slad i

U 3*pi^2 sve, i jedan i drugi i treći.

imam neki plik u ustima jebem mu život jebeni

KOME SRECU KOME TUGU DAJES KOME TUGU DAAAEEEES

jebogaživot kak sve vako komplikovano