A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР ДА ВАС ЈЕБЕМ У ОНЕ ПЕДЕРСКЕ ХАЉИНЕ УСРАНЕ

    ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР УСРАНУ НЕ МОЖЕТЕ ШВАЈЦАРЦЕ ГЛУПЕ ДА ДОБИЈЕТЕ КОЈИ НЕ ИГРАЈУ ФУДБАЛ МРШ

  2. pre toga...idem da nazovem oca jer znam da prati a nismo se culi par dana...da vidim u kakvom je psihickom stanju...i jel mu treba pomoc....mozda nakon ovih par rialitija nije u stanju vise sam da se okupa....a mozda uskoro me ne prepozna

  3. picka vam bre materina...dao sam vam kilo secera za 5 kafa i jos vam fali mamu vam jebem da vam mamu jebem ja....picka ti materina klinacka..pij benko bre mamu ti jebem

  4. Јебем вам мајку усрану ЦИГАНСКУ ШПАЊОЛСКУ

  5. BOŽE, UKINU ZONU MOLIM TE!!! UKINI TO GOVNO BREEEEE!!!! JEBALA VAS ZONA DA VAS JEBALA....PIČKE JEDNE! PRESING JE KEVA!

  6. ПРЕСИНГ ЈЕ КЕВА

    И ЧОВЕК

  7. KURAC MOJ MEDVED U ZOO VRTU ZNA DAL JE VIDEO ILI NEIJE SVOJU SENKU....LEPO VREME A....MURS

  8. UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    JEBEM TI BOGAAAAAAAAA.

    Tačka.

    Taslačenje, salo, meso ribe jaja. UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  9. dogovori se na relaciji...telo-spavanje-telo-hrana-telo-spavanje

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.