A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. Opet mi je stigao račun za telefon...a platio sam ga prošlog meseca :(

  2. Уби ме ветар.......................

  3. Hipnos - koliko to grešno zvuči---

  4. УБИЋУ СЕ дефинитивно

  5. NEĆEŠ definitivno

  6. ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
    ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  7. hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha
    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  8. Zeka je postala anđeo.Znači ipak se ubila.:(
    Ova tema je tako glupa...

  9. нисам се убила, постала сам ђаво

  10. Ne postala si Anđelka!:D

  11. ...ti i sneg,i zimu,i račune,i ..i..sve!!!

  12. boli me promaja

  13. POIUYFDZXCVBNM<>>< KJGFDFGHJOIUYTRDESDFGHJKL:LKJHGFDSDC VNHJJIBJIUHBGVG&YGFGHVHHUB(IJNKON (IJHBHUHBGBHVVG&TTCFD%DRE$SDXFTCGYHUBH(JINIKOJNKOMMKLMK +{MPL<MLP<M PL<M MLPL<MPL<M KNO)KNB IJBHIJBJHIBH GT&GFD^FDXRDRXV HBVIJUHJ)(&UY^%$#@!@#$%^&UI(O)_++_)(&^%$#W@QWERTY^&UI(OP{}
    }{PO)(&^%$EWA| =W%#$%^&()YDZXCVBNLKGREERTYUIOPOI&^%$#$%^&IOPOIUYFDZXCVBNM<>>< KJGFDFGHJOIUYTRDESDFGHJKL:LKJHGFDSDC VNHJJIBJIUHBGVG&YGFGHVHHUB(IJNKON (IJHBHUHBGBHVVG&TTCFD%DRE$SDXFTCGYHUBH(JINIKOJNKOMMKLMK +{MPL<MLP<M PL<M MLPL<MPL<M KNO)KNB IJBHIJBJHIBH GT&GFD^FDXRDRXV HBVIJUHJ)(&UY^%$#@!@#$%^&UI(O)_++_)(&^%$#W@QWERTY^&UI(OP{}
    }{PO)(&^%$EWA| =W%#$%^&()YDZXCVBNLKGREERTYUIOPOI&^%$#$%^&IOPOIUYFDZXCVBNM<>>< KJGFDFGHJOIUYTRDESDFGHJKL:LKJHGFDSDC VNHJJIBJIUHBGVG&YGFGHVHHUB(IJNKON (IJHBHUHBGBHVVG&TTCFD%DRE$SDXFTCGYHUBH(JINIKOJNKOMMKLMK +{MPL<MLP<M PL<M MLPL<MPL<M KNO)KNB IJBHIJBJHIBH GT&GFD^FDXRDRXV HBVIJUHJ)(&UY^%$#@!@#$%^&UI(O)_++_)(&^%$#W@QWERTY^&UI(OP{}
    }{PO)(&^%$EWA| =W%#$%^&()YDZXCVBNLKGREERTYUIOPOI&^%$#$%^&IOPOIUYFDZXCVBNM<>>< KJGFDFGHJOIUYTRDESDFGHJKL:LKJHGFDSDC VNHJJIBJIUHBGVG&YGFGHVHHUB(IJNKON (IJHBHUHBGBHVVG&TTCFD%DRE$SDXFTCGYHUBH(JINIKOJNKOMMKLMK +{MPL<MLP<M PL<M MLPL<MPL<M KNO)KNB IJBHIJBJHIBH GT&GFD^FDXRDRXV HBVIJUHJ)(&UY^%$#@!@#$%^&UI(O)_++_)(&^%$#W@QWERTY^&UI(OP{}
    }{PO)(*&^%$EWA|

    DA SPAMUJEM!!!!!!!!!!!!!! MOZE MI SE
    ...
    vidis vec mi je lakse :) Jos kad bi bila tema za "izdrkavanje na modovima tj. jacima od sebe" bilo bi super

  14. kenjaaa mi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D:D

  15. F.U.C.K T.H.I.S L.I.F.E!

  16. ССССС СССС ССССССССС СССС

    Уф...

    http://i165.photobucket.com/albums/u80/19051974/9.jpg

  17. Late at night...I lose my focus late at night

  18. toliko sam besna sad bensa na zivot na sve sveswsjjsjsjsjsj
    NEK IDE SVE U KURAC
    nek i ... ma nek svi idu u kurac jebem ti zivot samo se patis
    treba ja da skupim snage pa da se svima mamice milosne najebem pa ce da vide
    to je to iskljucujem mob iskljucujem komp nek idu svi u picku lepu materinu svi svi svi na celu sa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    mrzim sve!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.