Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Arben Xhaferi, pravi Makedonac! daj neko drugo pitanje

  2. Ал много ми глупо питање, неће нико да се сети. Тај лик је фурао неки псеудопанк фазон (као Динкић рнр) тамо негде '91, ваљда да привуче омладину. Сад је македонски гувернер Народне банке. Петар Гошев. Одустајем, нека пита неко други.

  3. Daj samo drugo pitanje, ovo nam je bilo teško...

  4. Evo jedno lagano.. U kom gradu je rodjen Cristifor Columbo?

  5. Више је ово музичко питање ал ајде и општа култура је. У ком бенду су заједно свирали Џеф Бек, Ерик Клептон, Џими Пејџ?

  6. Morem li ja koje pitanje? U kom mestu je rodjena premijerka Hrvatske Jadranka Kosor?

  7. Jes Pakrac, Jaca iz cetnicke familije :D Aj dalje

  8. Marija Tjudor je poznatija u istoriji kao ?

  9. Tako je Bruce :D Pucaj

  10. Svi znamo kako osećamo kad smo gladni, uplašeni, bolesni ili opečeni. Kako osećamo kad nam u organizmu fali soli?

  11. Неслано? Бљутаво?

    Спем на страну, занимљиво питање, баш ме занима одговор.

  12. Pa koliko ja znam nedostatak soli dovodi do grčeva mišića.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.