Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Vetrenjačeee

    EDIT: Ajmo neka teža pitanja

  2. A vama sve smešno i sve znate, vidim kako znate....... oćete da vam postavljam ozbiljna pitanja onda otvorite kviz kulture i informisanosti do crevaca. Botovi

    EDIT : Ovo su prava pitanja iz opšte kulture, vidim niko od vas nije polagao test.

  3. Ajde Bope ne mlati.:) sad sam ja.:)

    Koja je italijanska porodica od 15-18 vijeka bila motiv mnogim slikarima i pjesnicima?

  4. Глупо питање. Тада Италија није ни постојала, а могли су бити и Сфорце и Борџије и Медичи и Висконти...

  5. Глупо питање.

    Da i mnogo komplikovanije.

  6. Koja je poslednja evropska zemlja u kojoj su žene dobile pravo glasa?

  7. Može li neko pametan da postavi pitanje?Apelujem.

  8. Btw, Bebo je u pravu za ono što je gore napisao. Kurac je ovo opšta kultura, devedeset odsto pitanja veze s mozgom nema. Treba preimenovati temu u brzo-brže-gugl.

  9. Je li Švajcarska,da idemo dalje.

  10. Jeste Švica, 1971. Bravo. Odo ja, ja sam nežna duša, ne mogu da vas gledam kako se svađate :)

  11. E, jbg, ja mislijo Iran.

  12. Nisam siguran, ali znam da su njih nešto jebali što neće da daju ženama pravo glasa.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.