Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. ovaj sunglases je prvi

    aj pitanje.

  2. Kako se zove glavni grad Juznog Sudana? Ko zna bez gugla, stvarno je smekercina

  3. lose ti pitanje.

  4. kartum?
    bez gugla

  5. Zasto? Mislis da je lako pitanje ili? Dobili su nezavisnost pre nedelju dana, mislim da malo ko zna.. Aj daj ti neko drugo

  6. jeste dzuba! smeker si :D

  7. Nije lako neko može lako da se izgugla. A ne pomaže mnogo kad kažeš ''probajte bez gugla'' :/ Interesantije je nešto za šta mora da se ima znanje, il' se bar malo teže gugla.

  8. Zasto? Mislis da je lako pitanje ili? Dobili su nezavisnost pre nedelju dana, mislim da malo ko zna..

    pa bas zato... lako se gugla a niko ne zna. nije dobro za ovaj kviz.

    evo ja cu:

    koja je ovo biljka:
    http://chocolatepopsurbangarden.files.wordpress.com/2009/08/house-and-garden-220.jpg

  9. Џуба је старо утврђење и једини историјски значајан град у худу. Случајно знам за њега, и споменули су га на ЦННу или тако нечему.
    Моје питање: где су Монголи први пут заустављени и од стране кога?
    ЕДИТ: Е јебга, не видех Келтово, баталите ово моје.

  10. nije salata ni brsljen. izvini vita, ne videh odgovor. aj posle ovog

  11. ajde bre, lako pitanje :)
    nema dece sa sela ili bar koja su leti isla na selo a? :)

  12. Не ваљају ова питања са сликама, јер сад у готово 100% случајева можеш да изгуглаш. Ја изгугл'о. И тешко да би ми пало на памет да је то у питању.

  13. pa dobro, nije fora tako stiv.

  14. Lupit ću. Maline il kupine?

  15. Slonovo uvo. Ladolež.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.