Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Крешимир Ћосић не рингује белз?

    Рингује ми да тролујеш. Какав бре Крешимир. Је л' знате ви неког ко се зове КРЕШИМИР?! лолололо

  2. nije valjda katolik?

    Ноуп.

  3. Био је Мормон. Кад је играо на неком колеџу у Јути ваљда тражили да се преобрати.

  4. Био је Мормон. Кад је играо на неком колеџу у Јути ваљда тражили да се преобрати.

    Браво! Терај даље, и лаку ноћ.

  5. Sad sam se setio, bila na eksplozivu reportaža o njima pa su ga pominjali.

  6. imghttp://www.dodaj.rs/f/1G/12N/3iwSZzJx/gfgss.jpg/img

    Која је најзанимљивија ствар у вези ове слике?

    Уф.. чудно звучи питање али знате ваљда шта мислим.

  7. Poslednje Van Gogovo delo pre smrti? Il' to beše neko polje sa crnim pticama . . .

  8. Није, мада ниси далеко од тачног одговора.

  9. Ne treba ti to img /img, nego ne shvatam. Drva su kriva. Ova ima kišobran/suncobran, Ono čudo što se pomalja na horizontu i vidim u travi neke skrivene forice, ali možda samo tripujem.

    EDIT: Izguglao sam, neka neko pogodi.

  10. Ona crna govna što trče u pozadini!!!

  11. Чаче не знам ни како се створило то имг/имг, само сам копирао код за форум. :)

    Није то у вези дрва нити траве.
    едит: нити црна говна што трче позади.

  12. Da pucam ili čekamo još nekog? :)

  13. VIDI GA ONAJ ISUS ŠTO SE KURČI, HODA PO VODI!
    TO JE!
    :DD

  14. Nije ništa na slici, nego u vezi slike.

  15. Нек пробају још пар пута. :)

  16. Ja napisah pa obrisah, bio me blam, ali eto, lupam, slikano na nekom zajebanom materijalu. A možda i nije slikano, ko će znati?

  17. Поље је исто као и оно са тим црним птицама. види се оно одвратно страшило у позадини.

    а и тај исус лолололол

  18. Ma smorilo da Bioshocker lupa, ovo je jedina slika koju je Van Gog prodao za života. Eto. Odoh da spavam. Laku noć.

  19. Што би био блам, добар је то покушај. Али нетачан. :)

    Ван Гогова је слика, то је Пацов већ убо.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.