Prijava

Ja sam kriva za sve ovo sto se dogadja!Da se nisam svadjala sa Gvozdenovicem i tuzila ga,nista od ovog se ne bi desavalo!
Clanovi su postali ratoborni i poceli su da se svadjaju sa moderatorima jer su mene uzeli za primer!
Pocelo je masovno brisanje definicija zbog svega toga i sve je krenulo lose!
Mogla sam to na drugaciji nacin da sredim,a ne javno!
Da Gvozdenovic ne shvati lose nije ovo sad sazaljivo-kalimerovski post niti ga molim da se pomirimo!
Ne mislim to da uradim jer ja njega ne poznajem i ne znam kako ce da reaguje!
Ovo pisem da bi clanovi prestali da slede moj primer!
Za sve njihove muke postoji PVT i postoje teme predvidjene za to!
Muka mi je vise!
Jedan clan je banovan zbog mene i moje ideologije,necu da i ostali budu banovani!

Dobro bre,ideolog,ne sekiraj se toliko...pa "nije šećer u vodu...".

(:praveći se da ostalo razume:) A koja je ta tvoja idelogija?

ja sam isto ubeđen da je sve ovo zbog rockangel i zato što svi mi gledamo samo ono što ona radi i samo nju non stop uzimamo za primer.

grow up.

"Budi miran, pasivno-agresivan i ćuti..." - rece JTU! ;DDD

:pije "Hemoral",nezamenljiv lek za otoke ispod pupka:

Baci kosku, Kusta nastavio snimanje...
Proljece na moje rameeee slijeeece.... :)

A ja sam kao mali,upao...

ne, ne ehinacea je kriva :)

Pa ja to i kažem! Da proda Kaizen sajt i server i da otvori kafić!

Ма, иди... Ехинацеа је ултра-помпезан лик. Овај сајт не пропада, већ само почиње да расте илити да улази у пубертет. Бубуљице искачу на све стране, нервозан је,отворен према странцима, ал само према онима који се од почетка уклапају. Нема више "оне зајебанције" која је била двеиљадеседме, илиштакојикурац, али, фејс ит, ово је прерасло малу приватну седељку, и постало журка на којој нема списка на улазу, а исти бесплатан. Да л` ће овај сајт остати место дефиниција појмова или ће се, са растућим форумом, претворити у сајт интерних фазона плус тр `иљаде тролова на нама је да сачекамо и да га искулирамо или да се прилагодимо.
Мај ту сентс, дизвинете ако сам скрено с теме, мало сам попио.