Prijava

Ја немам.

U čemu je fazon sa ženskim osobama i crno-bijelim avatarima? Svega mi, tipa 85% ženskih avatara koje sam vidio u životu su blekendvajt. Eno, i neka autorica (ako je vjerovati samoidentifikaciji) iz nedavno aktivnih, pogodite koja joj je šema boja na avataru. Da su neka druga vremena pa da i neko žensko zađe ovdje da ono samo objasni.

Можда зато што добро изгледа филтер?

Ne znam, žene se više lijepe na nj, česti su im i oni gdje ženska puši (cigaretu, naravno). Imaju i muški svoje klasike, šta znam, likovi iz stripova i tako to, ali nisu ni blizu tako česti kao kod žena.