Наплата цитирања

  1. Сви знамо колко се у дефиницијама,коментарима и на форуму често цитирају изрази које је неко раније дефинисао,тако што се одређени израз линкује.
    Занима ме следеће:кад би неко од аутора наплаћивао то колико га цитирају,ко би овде досад био највећи богаташ?
    По мени,Џими је апсолутни фаворит. :)

  2. Сви знамо колко се у дефиницијама,коментарима и на форуму често цитирају изрази које је неко раније дефинисао,тако што се одређени израз линкује.
    Занима ме следеће:кад би неко од аутора наплаћивао то колико га цитирају,ко би овде досад био највећи богаташ?
    По мени,Џими је апсолутни фаворит. :)

    Može da bude. :)

  3. Ijjaaaaaaoooooooo!!!!!.......

  4. Ово је ипак цитираније:

    Брате
    Батице

    а и ово:

    То је тај хумор

    :)

  5. Када би Џими само мени наплаћивао за ово што стално пишем taj rad могао би лагано да живи од тога.

  6. Могао би да откупи и сајт и сервер. И Кајзена. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.