Prijava

Znam da ova tema mozda nespada ovdje, al molim vas da mi oprostite...
Zanima me vase misljenje o ovoj krizi u svijetu koja je nastupila prije koju sedmicu---HVALA---
Pozdrav za sve vas..

jebena kriza al mi puca kurac...de svi tu i mi

ej sam neki govore da ce 2010 treci svjeski rat...ja se pravo zabrino..kako je krenulo sve je moguce..

A jel znas ti da je Kurd kao mali upao u bure s' rakiju?

...i od tada sam ovakav.:-)

hehehe joj al me nasmija svaka ti cast...heheh

Sto te briga kad ce Treci svetski rat, mi kaskamo za svijetom 10 godina...

Ali moraš priznat' da njen novi album jebe keve, i to u sred anusa! pa majku mu jebem, ne može bit' tol'ko naroda u krivu što otkida na njene ubitačne pjeme!? Pa još Balkanci, 'alo!!!

Vidite li, bre, vi, da je skocila cena prasetine!!! Samo 10 dinara razlika izmedju kila svinjskog buta i kila juneceg! Kako bre da okrenem svinjski but na raznju kad mi je sad isplativije da jedem kravu! Pa gde je tu stari dobri srpski antipost??????

Na stočnoj pijaci na Mramorskom brdu,isto skupa prasetina...Dal' će Obama to da promeni kad dođe na vlast?... Jede mi se bubrežnjak,a skupo...

Jedno jaje kosta 13 jebenih dinara!!! EJ!

U proseku jedem 5 jaja za obrok... Pa odakle mi 100 dinara za jaja i leba? Nedo bog da ocu da pijem jogurat uz njih, ili ne daj boze da ih przim na kajmaku...
A gde je luk u celoj prici?
Pre 3 dana mi za 2 krastavca i 2 paprike uzeli 160 dinara... Jebem ti drzavu.

Mozda se svijet i zabrinuo,no mi manje jer smo na razne krize navuceni davno i ponesto naucili pa polako i sigurno idemo dalje.