Спортски квиз

  1. Игор Милановић?

  2. Eh, to bi bilo suviše lako. Nije. (rebuse prepuštam vama tu ste majstori)

  3. Е, онда стварно не знам... Повлачим се.

  4. Ja tad nisam bio ni u guzici, ne znam odg na ovo pitanje, jebi ga, a nema baš puno ljudi. Sve nade polažem u Stivena.

  5. Nije, ne znam kako da pomognem. Hrvat je...a zove se Milivoj :)

  6. Na jednoj utakmici između Jugoslavije i Gvatemale, u utakmici koja je završila 62:0 za Jugoslaviju, Milivoj je dao 28 golova.

  7. Čestitam Dub, da ne smaram više, to je Milivoj Bebić, legendarni vaterpolista i jedan od najboljih svih vremena. Ajde dajte neki rebus.:)

  8. Sta treba ovde da pogodim ? :D

  9. Jes, Blan ga ljubio u ćelu prije svake utakmice koju su igrali zajedno.

  10. Koja su imena igrača koji su dali golove za Srbiju na utakmici protiv Rumunije u Konstanci u okviru kvalifikacija za SP 2010? Bilo je 3:2 za nas.

  11. Jovanović, Krasić, Lazović?

  12. Jovanović mislim da je dao jedan.

  13. jedan dao lane, jedan bio autogol, a treći... jebem li ga, možda neki zadnji vezni, ili odbrambeni...

  14. Da nije zadnji dao Tosic?

  15. Za Jovanovića i autogol ste pogodili, a ovaj gol što vam je ostao je dao jedan odbrambeni igrač neki volej preko glave, kao makazice neke.

  16. Jeste Bane je.Sad se vi dogovorite ko će.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.