Prijava

To svima treba...mozda ce ljudi da pisu bolje definicije posle seksualnog zadovoljenja...mada nekima su definicije kao da ih pisu posle opstenja sa rodjenom babom.

Ne sad stvarno ozbiljno isto ovo pitanje se potezalo i ranije,a ja sam i tad rekao da ima mnogo vise glupih pozitivnih glasova od negativnih i da je to mnogo veci problem od nekog retarda koji hejtuje.Jebote boli me kurac za popularnost,odem na ovaj sajt da se malo ismejem a zateknem definicije tipa najduza rec... i slicne gluposti.Znaci nije toliki problem u hejterima ako si moderator sjebi ga imas moc nemoj postavljati temu o tome.Mene vise nervira to sto ljudi koji prepisu knjigu viceva i nabiju popularnost ovde mogu da pomisle da su kreativni ali kurac na kraju se pokaze ko je ko.Valjda.

Hajde Gvozdenoviću budi čestit i priznaj da si sve ovo napisao da bi i ti išao.

Pa naravno...Bustedovala si me :)

Bolje da to jeste tema, interesantnije je.

Е Вуче... Буче... Зајеба ти мене... То је мој реон. :Д
У сваком случају фала на лепо реченим речима и реченицама. Боље не бих мого ни сам рећи. А ти ДикЏокеје... погледај мој однос +/- гласова... Веруј ми, има доста двојих дефиницја оцењених који се налазе на већој гомили... Јбг... неке форе ми нису смешне па ти дам, не прс доле, него прс себи забијем у ногу. А има и добрих де себи избијем око. А сад прекини да кукаш да самог себе не би избацио напоље ;)
Буди узор другима.
А што се тиче курви само ако су шприцане.

Alo bre ljudi,dajte uozbiljite se !!!Mladjani DEE-JAY svojim postupcima stvara jasnu sliku o sebi,samo je pitanje kako je ko vidi.Naravno slika menja svoje oblike u zavisnosti od godista ljudi koju istu stvaraju...Ja nisam nikakav hejter ili nesto slicno,naprotiv pitajte Canis Lupus-a(respect).Spadam u grupu anti-kompleksasa i spreman sam da isprozivam sve na ovom sajtu koji iste gaje u sebi,makar i po ceni svoje "popularnosti",za koju me iskreno boli kurac...Prema tome obavestavam VAS kompleksase RAT JE POCEO!!!I bice nemilosrdan!!!zezam se bre budale boli me kurac radite sta hocete,ocenjujte pozitivno sve iako tako ne mislite i bice nam svima do jaja,i imam jos jedan predlog umesto palca na dole da se ubaci glava u bulji...s punim postovanjem prema normalnim ljudima na ovom sajtu(verujem da ih ima) GIGA BBDK!!!

Mislim da osobe tipa Dee-jay,madness itd. treba malo da olade od gledanja popularnosti(ili nabiijanja popularnosti samima sebi),jer je stvarno decko neshvatljiva tvoja prica tipa meni popularnost nije bitna a samo gledas koliko ti opada i zalis se na to,iskreno meni se svidjaju samo tvoje def o cak norisu, "veci deo ostalih su prepisane iz blica,kurira..."(giga bbdk prim. aut.).Najvise si dobio popularnosti na 2 definicije koje su u principu tvoje sa elementima prepisanog (under shit area itd.),meni su te definicije krajnje dosadne a glasove si dobio na satro patriotizmu.Slicna stvar vazi za madness-a kojem ortaci daju ili sam sebi daje po 40 pozitivnih glasova za idiotarije.Tako da bolje se okani gledanja svoje popularnosti vec poradi na svojoj originalnosti i niko te nece dirati.Momci sve najbolje vam zelim u daljoj karijeri dr.prim. Mario Kijanovic alias Ludi Rudi!

U al' ste se prosrali,nema vise pisanja,zakljucavam temu.

|Lock!|

haj'te svi prvo kod domaćina na par domaćih, pa onda kod mene na jednu grupnu terapiju(u veseloj, zagrejanoj atmosferi), nemamo kapacitete, ali otvoriću vrata kancelarije pa možete i u hodniku da stojite(ako neko bude mogao da stoji posle domaćinove rakije:D).

Mogao si makar da linkuješ nekropost. :)