Prijava

Za razliku od one glupave teme, gde raja daje svojim pljuvačnim žlezdama da luče kô blesave, ovde ćemo, dobri, vrli i bogougodni moji vukajlijaši, pisati o onim filmovima koji se nama sviđaju, a pučanstvu i ljudima oko nas ne.

Evo, meni se na primer ni jedan posebno ne sviđa, jer sam mediokritet, ali verujem da vi imate poneki film koji vas odvaja od drugih.
Možda i ja imam, ali ne mogu trenutno da se setim. Akobogda, setiću se. A ako ne, onda ništa.

Inače, inicijaciju ove teme, pokrenuo je dobri naš pajtos, Džeriša, bog mu zdravlja dao.

the Doors sa Kilmerom jer bend nije predstavljen uopste tj veoma malo a ceo film se vrti oko Morrisona na koga pomenuti Kilmer veoma lici...Elem mozda sam i ja mediokritet ali cela moja ekipa koja se lozi na doticnog MOrrisona gleda na taj film kao na relikviju...Ima jos par komada ali ovaj je bas upecatljiv...Avatar,Bendzamin Baton itd...

Tja, kad sam vec zasr'o i pominj'o temu, daj da se i potpisem.

Do danasnjeg dana nisam uspeo naci nikoga kome se film It's all about love svideo, a meni je jedan od omiljenih.

Tja, kad sam vec zasr'o i pominj'o temu, daj da se i potpisem.

Hvala ti, hvala, što si skinô odgovornost sa me!

Film koj se meni mnogo dopao, a drugima nije, jeste Inland Empire, gospodina Dejvida Linča, što jedan njegov film popljuvah u srodnoj temi.

Iako se družim sa gomilom filmofila, nijednom se od njih ovaj film ne sviđa.

In the mouth of madness- Мени необичан хорор. Свидео ми се. Ал мора се погледати више пута да би се сасвим схватио.

Meni se mnogo bas mnogo svidja Inland Empire, gledala sam ga nekoliko puta, nikad nisam nasla ubedljiva tumacenja za taj film kao za neke druge njegove, ali i pored toga ga gotivim, drzi me u nekom cudnom raspolozenju koje mi prija, a drzi mi i paznju. Od scena se zecevima se jezim.

AVATAR. i tacka.

А што наводите Аватар, кад се на тај филм ложи 99% популације? :)

Dzimi hoce da kaze da sam ovca, na fin nacin :D
Pa zato sto ja ne poznajem troje koji vole.

Хаха! :)) Таман посла. О колегама све најбоље. :)
Јој, добро је што не познајеш. :))

Gledao sam Vodeni svet i Postara sa Kostnerom. Jeste da sam bio mali, ali filmovi su mi se dopali, a i pri ponovnom gledanju godinama kasnije imao sam neznatno promenjen utisak. Kasnije saznam da ti filmovi vaze za neke od 100 najgorih u istoriji Holivuda i zapitah se lakonski: wtf?

Freddy got fingered http://www.imdb.com/title/tt0240515/
Стопут сам га одгледала

,,Антихрист'' Ларса фон Трира. Озбиљан филм. Није за сваког.

Freddy got fingered http://www.imdb.com/title/tt0240515/
Стопут сам га одгледала

Филм ваистину разбија.

,,Антихрист'' Ларса фон Трира. Озбиљан филм. Није за сваког.

Нисам гледао цео филм, али она уводна сцена је јебено невероватна.

,,Антихрист'' Ларса фон Трира. Озбиљан филм. Није за сваког.

Гледô. Одушевио се. Први и једини пут у животу аплаудирао монитору. Геније је тај Ларс.

Саћу да га погледам, мајке ми :)
Волим Ларса ал ово не одгледах

Кад смо код Трира, многи мрзе Догвил, ал ето да рекнем овде да сам баш фан. :)

Jа сам исто фан Догвила ал нешто нисам приметила да га мрзе. Углавном се сморе кад виде сценографију па неће да гледају :)

Apocalypto su svi popljuvali, a meni se svideo.

Apocalypto je do jaja. Ti što ga pljuju neka slobodno naprave bolji, da vidim kako bi to trebao da izgleda.

Дипломац ми је међу најомиљенијим филмовима. Мислим да је људима досадан али ја могу да га гледам (и гледаћу га) још сто пута.

Кад боље размислим, овде је проблем што људи неким филмовима заправо не дају шансу, често чујем "Ма где гледаш те метузалемске филмове" и слично...