Кладионица

  1. NBA 11/12 u ova dva dana. Još sam stavio 2 na Majami al' kad videh da ovi ne i graju onda keca.
    Elem,

    Čikago- Detroit 1 & up >186.5 2.15

    mekano, valjda je neko ispratio. :D Ostaviću kasnije skromni doprinos za večeras.

  2. Atlanta- Klivlend 1
    Hjuston- Orlando 1 & up <211.5
    Milvoki- Šarlot pp1
    Juta- Portland 1
    Klipersi- Indijana 1 & up >188.5
    Memfis- San Antonio up >186.5

  3. Meni baš fino ide sa onim bednim kvotama gde dobitak prebacujem kao ulog na sledeći tiket.
    Od hiljadarke napravih 10 crvenih za 6-7 dana.
    Jes da su to smešni tiketi, i čisto sumnjam da će neko da prati, ali ako hoćete mogu da ostavljam parove kad ih odigram (ukupna kvota na tiketu je od 1,2 do 1,5).

    E sad, jedno pitanje. Koliko vremena treba jebenom Mozzart-u da odloženu utakmicu upiše kao kvotu 1 na tiketu. Neka tekma iz Hong Konga koja je trebalo da se igra u subotu u 10:30 počela, pa prekinuta šta li, i evo prošlo je više od 48 sati, a status tiketa još uvek AKTIVAN. Ostale dve tekme prošle na tiketu i evo 3 dana mi stoji zarobljeno 6000 dinara, s kojima nit mogu da igram, nit mogu da ih podignem.

  4. Ja sam to krenuo Pedja pre jedno mesecak dana. Dobio 4 tiketa za redom (doduse krenuo sa 200 kinti), i onda morao da pokupujem neke poklone pa ostadoh bez vece kinte.
    Inace mi je plan da krenem sa 200, stavljam dobitak na sledeci tiket dok ne dodjem do 1000, a onda mi svi tiketi budu uplata po 1000 kinti.
    I planirao sam da dnevno igram po 1 tiket, odnosno da zaradjujem po 200-500 kinti dnevno.

    Al smor je sto mora da se pogodi bar 24,5 tiketa da bi se bilo u nekom plusu.
    sto se mene tice, ostavljaj te sitne kvote, ne moze da skodi.

    i da, sutra ce ti mozzart proknjiziti kao odlozenu, posto se ceka utorak - novo kolo.

  5. Stavljaj Predrazinjo, taman i te "sigurice" da ubacim na Fibonacija :)

  6. Za danas već odigrah 3 tekme, i prošlo opet:

    PK37 - Jippo 2+
    Čelzi - MU 1+dp
    Espa - Mariham tm1 12NG (da bar u jednom poluvremenu Espa ne da gol)

    Ako budem igrao šta još od ovog mog sistema, ostavljam vam kasnije.

    E sad, par predloga, pre par dana naletoh slučajno na neku grupu na Fejsu, lika ladno prati skoro 50 hiljada ljudi, razvaljuje sa predlozima. Juče je uhvatio 4/5, nije bilo kvote ispod 3. Dobar je da se igraju singlovi na predloge, ili eventualno neki sistemčić. Evo mu današnjih predloga:

    19:00 Brondby - Aarhus 1 (2.40) ili 1/1 (4.40)
    17:00 Silkeborg - FC Kopenhagen 1X (2.70)
    20:30 Nimes - Le Havre X (3.40) za hrabrije X/X (5.50)
    18:30 Panionios - Asteras T. X (3.10) za hrabrije X/X (5.20)

    Ja ću da opalim nešto od ovoga u sistemu 2 od 4.

  7. Da nije to onaj sa starnicom Ne mogu imam trening?

  8. Evo jedan tiket sa "mizerija" kvotom:

    Andrleht - Gent tm1 1+ 1,08
    Čelzi (M19) - Aston Vila (M19) tm1 1+ 1,08
    Rozenborg - Bran 2+ 1,17

    Nadam se da neću da budem maler, sad kad sam okačio ovde, da me neko isprati, pa da ne daj Bože padne. Ja inače opet krećem od hiljadarke.

  9. Predrazunjo jel biras ove kvote na osnovu tekmi ili sibnes onako one koje su najmanje?

  10. Pa pazi, nijednu tekmu ne stavim a da ne pogledam i tabelu, i medjusobne susrete, i formu, bez obzira koliko bi mi na ime to bilo sigurno. Al baš celu listu na Mozzartu prečešljam (ovaj baš zadnji sam odigrao priznajem malo stihijski, ali to je već od nekog viška sa računa, koji svakako nisam planirao da dižem). Normalno, prvo tražim te male kvote, pa tek gledam skorove.

    Npr, stave recimo kvotu 1,2 da će na utakmici Bajerna kod kuće da padne bar jedan gol u drugom poluvremenu. Sa ovakvom formom Bajerna, POKLON KO KUĆA. Samo treba sve dobro da se prečešlja.

  11. Aj bre Grci, ne zajebavajte se s ćivotom, 'oću da s nekom nadom pratim večeras ove Baskijce...

  12. Minesota veceras P O K L O N C I N A. Samo da vidim dal ce da igra Pekovic...

  13. Samo da vidim dal ce da igra Pekovic...

    Samo toliko...

  14. I da ne igra...to je kec. Pirs izgleda oce da odmori ovu tekmu...

  15. Ne voim ja to možda da- možda ne, videću nešto od onoga što sam i tipovao valjda će ući. Klipersi bi trebalo da pobede napokon..

  16. Imaju fore do 21 40 da postave konacne pvorede...pa da vidim dal da opicim to u singlu il ne...

  17. Predražinjo

    Evo jedan tiket sa "mizerija" kvotom:

    Andrleht - Gent tm1 1+ 1,08
    Čelzi (M19) - Aston Vila (M19) tm1 1+ 1,08
    Rozenborg - Bran 2+ 1,17

    Nadam se da neću da budem maler, sad kad sam okačio ovde

    Марфијев закон...пао ти Челзи чим си овде избацио парове.
    :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.