Кладионица

  1. Upravo, Thilmo, upravo... :)

    Izgleda da i za omladince Čelzija igra Tores :)

    ovaj baš zadnji sam odigrao priznajem malo stihijski

    Ne mere to bez analize.

  2. Svakako Dzef Grin poeni nocas preko, ko ima online racun.

  3. Pogledaj ovo.. Ja ne verujem. Stvarno ne verujem u ta govna karme i slično, ali stvarno jebeno koji kurac više. Gledam celu tekmu, imali su biciklion prilika da daju taj 1 mrtvi gol koji su trebali da daju da prodje sve, i ne umeju. Plače mi se.

    http://img5.imageshack.us/img5/2383/jebote.jpg

  4. Samo da upisem da sam hteo da odigram:
    Minesota 1
    Orlando G-
    Ali nisam stigao...

  5. Ja ću se pojesti jer nisam 2 na Toronto ako dobiju, al' dobro. Nije ni prvi ni poslednji put. A šta ti je G-, ukupno manje poena?

  6. Aaa. Ja tu igrao H2 12.5 jebiga, mislim da nisu tako loši, pogotovu jer su jaki pod košem.

  7. Ово је за ЛШ, пошто ме неће на знање, одиграх ово на видовњачке способности..јавило ми се.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-7942529-1071

  8. Ja ne odigrah magarac Minesotu :) pu...ovakav poklon se retko vidja :D

  9. Ово је за ЛШ, пошто ме неће на знање

    Koje crno znanje u kladionici? :)

  10. Ја триповао да се разумем..сад само бацам пасуљ :)

  11. Probajte danas ako želite Raith - Partick tačan rezultat 1:1

  12. Bruka, u bet live 2,05 na Bajern, a u Mozzartu 1,60 :)

  13. Imal iko pola ojra na wwin-u da mi prebaci, ne da mi se ić do kladionice, a treba mi zonlajn klađenja večeras.

  14. moj za veceras:

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-3026992-1071

    Evo i analizua:
    1. Mora i Midlsboro nekog da dobije. Prvobitno sam teo da igram tim1 2+,al posto je kvota manje, odlucio sam se na rizik jer mislim da im valjda ovi retardi nece dati 2 komada.
    2. Ako barca moze da ga primi od selte, valjekana, sosijedada i tako nekih morona moze valjda i od PSG. A i sve mi nesto u glavi rezultat 2:1 za PeSeZe.
    3. Ove austrijance ne znam ko su, al ovi domacini su bolji na tabeli od ovih sto im dolaze, u medjusobnim se guze tu i tamo,a na nekom sajtu pise da su gosti bez 5,6 igraca..
    4.Ovi norvezani su do jaja. ne znas nikog,al standard jebiga. Ovi ih u medjusobnim uglavnom cerece,pa tako nesto ocekujem i danas,al sam se ipak ogradio sa ovom igrom.
    5. Kad vidim ove pajvane, bolje mi je da gadjam 3+ na kvotu 2, nego dvojku na 1.8. Otkud znam sta ce da bidne, valjda ce bude bar 3 komada.

  15. Razmisljam dodigram za sutra..

    Real - Galatasaraj
    gg3+
    tr 2:1
    Malaga - Dortmund
    tr 0:1
    tr 0:2
    ....
    Kollika je minimum uplata na ovakav sistem?

  16. Minimalna uplata ti je kao i za običan tiket, pošto imaš 4 kombinacije na tiketu... jer ako je min uplata recimo 50 dinara, obično je min kombinacija 5 dinara... a ti bi u ovom slučaju imao 12,5 dinara po kombinaciji, znači dovoljno :)

  17. па брате зависи где. јебему миша. ал суштински минимум уплата би била негде око 30 динара у моцарту јер имаш 4 комбе само а то ти 4*3=12 ал пошто 12 не можеш дуплатиш онда начи минимум у клаџи што значи 30. Ето надам се да сам помого. А ако би играо онлајн онда у меридијану можеш и мање, мислим 20 или чак и 10. ето то ти то

  18. TRPAJTE NA GAVRILOVIC - MRDEZA 1 2.20 OVO NEMA KOD MENE U KLADIONI, ALI SU OVO NEBO I ZEMLJA!!! JEBENA TEREZA MRDEZA, TETRALOL! ISTO KO MINESOTA JUCE, POKLON! I DA, JEBEM TI GLUPI OLIMPBET U PICKU!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.