Кладионица

  1. Taj tiket od 50 dinara mi je sastavni deo gledanja LŠ isto koliko čips i pivo i teranje ostalih ukućana u kurac u slučaju ometanja dok traje tekma.

    To Čavo Srbine! :)

  2. Od fudbala Real- Galata, 1 @1,40

    Štakorkurac?! Gde vide ti tu kvotu, keve ti?
    Eve vam predlozi za NBA:
    Atlanta - Njujork ispod 197.5
    Šarlot - Fili 2
    Klivlend - Bruklin 2
    Toronto - Vašington 1
    SA - Orlando preko 198.5 (nadam se da SA neće da se iživljava s odbranom nad ovim jadničcima)
    Juta - Denver preko 205.5
    Sakramento - Hjuston 2
    Golden Stejt - Nju Orleans 1

  3. Onaj Giessen što je pukao 51(onaj hendikep 38.5) razlike prošli put, sad izgubili 54, pa šta igraju jebote. :D

  4. Pojede mi post...Bandi, u 2. poluvremenu je bilo 56-6...o cemu pricamo...sa juniorima igraju, samo trice gadjaju

  5. Biće valjda Sakramento- Hjuston ispod 220.

  6. antony ispod pojeni i westerman preko kacam poznavalac

  7. govna sudijska jebao vas Radnički KG debilčine

  8. sta bilo bandi? kradja? :D

  9. ovaj na RTS kaze metalac dobio, i time najavo borbu za vrh superlige...LOL

  10. Ispravio se sad. Sramota stvarno, nije što sam iz VA, ali ovo je dno dna! Bakić 43 poena 20/21 bacanja bravo majstore ali ne može protiv 3 uniformisana.

  11. Šta kaže enbiej noćas?

  12. Брате, направим тикет, Интер 2, Реал 1-1 и 3+, Малага Х и Порто 1 и неки НБА нешто квота била 1.3 (то једино не знам шта је било) и не уплатим тај тикет, него одиграм оне Јапанце, кад неће онда неће.

  13. Vidi ono što je ostavio Blejk za NBA, nije loše. A ja i dalje verujem u Mela i NJujork :D
    i Toronto 99.5 granica, mislim da će dati manje, al' ko zna...

  14. џанки, 'ајде бре не једи говна говедару мали, баш сам гледао, пратиш тамо, и коментаришеш, и сваки тип у последње време који си овде поставио је са оне странице. то фарбај ове нове овде што ти верују, старији чланови који знају какав си мандов знају и о чему причам.

    е сад, да се вратимо на тему:

    сутра ипак звезда, и реал, и порто, и дортмунд иксдва и довиђењца, таман 2 квотица.

    и тако ја поједем говно, закасним на звезду у фудбалу, и уплатим уживо кеца на порто на полувремену, реал, дортмунд х2 и звезду у баскету п1. ма у курац красни м'рш. баксуз, слепац.

  15. JEBEM TI DORTMUND MUTAVI. IMALI LJUDI MINUMUM 3 100% ŠANSE. Sreća pa sam branio sa iksom ali sam mnogo veće pare mogao dobiti da je došla dvojka. Sledeće nedelje Dortmund ima da da 2 komada... minumum.

  16. Poslednjih 500 kinti sam stavio. Nije neka kinta,al je slatka kao med :D

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1103-3617182-1071

  17. Ooo Gazimudo, sutra ću navratiti do pevca... Da častiš lolo

  18. Slobodno,mada ne znam sta ces tamo :D

  19. Moguće je da sam pomešao neke vukajlijaše... potrudi se da dobiješ amneziju i da zaboraviš post lolo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.