Кладионица

  1. Ma ja sam na Labudovom brdu, mojne se vredjamo sa tim Pevcom :D
    Pogodio si vukajlijasa,al si promasio naselje :D

  2. Ma vi ste isti, samo vas imena brda dele lolo

  3. Labud je plemenita zivotinja, celog zivota odan jednoj zenki, za razliku od pevca koji naskace i na guske i na patke, a ne samo na kokosi. SPAM STOP, vratimo se zaradjivanju kinte..

    I samo da napomenem da Labudovo brdo ima ucesnika Engleske Premijer lige sto Pevac nece imati ni za milion godina.

  4. да, ал' зато певац има репрезентацију, и то далеко бољу од неког просечног тима премијер лиге. но, може ли сутра слобода да чупа бод партизану? или сва три?
    даље, да л' ће бенфика да пробије њуксал у првом полувремену? хоће ли базел да игра јуначки као и против зенита, па да се надам да ће да муне један гол тотенхему? је л' време да челзи већ у првој утакмици обезбеди пролаз, да се не јебава опет у задњим минутима?

  5. Partizan dobija kao i benfika, a verujem da će na obe tekme doći iks prvo.
    Mislim i da će bazel dati bar jedan gol.

  6. Radmilo, naravno da pokupim neki tip od dvoje ljudi koji znaju znanje...ali uglavnom ono igram svoje :)

  7. Dzankee

    Moglo bi i veceras Milwaukee - Minnesota 2 2.50 a mozda i 2&- 4.30

    I da, ladno sam ubo ..lolo...mada pao bih na detroit na drugom...svejedno lepe kvote

  8. I samo da napomenem da Labudovo brdo ima ucesnika Engleske Premijer lige sto Pevac nece imati ni za milion godina.

    Totenhem? lolo

  9. Ајде дајте неке савете за лигу европе и евролигу, јебла вас брда и живина. :)

  10. Lolo a Evroliga nista? :D

  11. Toliko o onom Lavu. Sto rece ovde neko, usere ga jednom, pa onda 3 dana promasuje. Ali ovo od juce je totalni fijasko

    Eh lavovi danas nam je malo slabija ponuda pa se nećemo zalijećati sa ulogom čisto da ispratimo i danas nešto , a moje utakmice za danas su ...

    19:30 Amazulu - Orlando 1 (4.20)
    20:30 Heist - Roeselare 1/1 (4.50)
    21:00 KR Reykjavik - Throttur X (6.50)
    20:30 Woluwe - Oudenaarde X-1 (5.50)
    16:30 Jablonec - Plzen X (3.10)
    19:00 Vardar - Rabotnicki X (4.50)
    20:45 Barrow - Ebbsfleet 1 (2.10)

    Eh Lavovi kao sto vidite kvote su baš velike , tu su i 2 prelaza i ja bi vas dakle molio da danas se ne zalijećete sa ulogom nego neki fin sistemcic ispratiti , tu je 7 parova neka to bude neki sistem 4/7 dosta ce fin biti jer je ponuda katastrofa.. pa da se pokusamo napuniti do našeg Vikenda i našeg ako Bog da dizanja veceg novca ...
    LIKE KO ME PRATI ... Vaš LAV

    0/7

  12. Џанки, па рекох лигу европе и евролигу, може и нба, прихватам сваки савет пошто сам изгубио поверење у самог себе, поверење и новац. :)

  13. Dosta je već počelo, ali evo ima nešto još...

    Stosur Erakovic , 1 @1,27
    Safarova Lucic , 1 @1,30
    Pavlyuchenkova Mrdeza , 1 @1,27
    Venus Williams- Puig, 1 @1,25

    Od fudbala Real- Galata, 1 @1,40 (top ponuda)

    Eto, od mene, nadam se da ste uzeli lovu :)

  14. Pavlyuchenkova Mrdeza , 1 @1,27
    Venus Williams- Puig, 1 @1,25

    Ja sam uzeo te dve. Hvala medvjedice :*

  15. Dobro Papete, ne volim tog lika...ali je gadjao bas velike kvote...a i ne znam odakle izvlaci te parove..

    EDIT: Thilmo, ja istripovao da si napisao samo LE..danas svi kalkulisu u evroligi..po meni sveukupna danasnja ponuda ocaj...recimo da bih probao Caja Laboral - Siena 2&+ kvota kontam oko 7...ja cu mozda da ispratim to sa 500 .... treba sacekati povrede i to...a sad cu da vidim sta kome treba...ko kalkulise i to..

  16. aj dzanki davaj evroligu :D

  17. Sloboda - Partizan 2
    Caja - Siena 1
    Real - Efes 1

    mala kvota, ali ce da prodje

  18. stavicu kad dodjem iz skole oko 19 30 - 20 00...

  19. Rece neko ovde da je Efes dobra ekipa.
    A o Partizanu se prica da bi moglo da dodje 1-2

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.