Кладионица

  1. Niko ni da mi profil izlajka, eeeej. Strava i žasu. Sele đe mi je odabrana?

  2. selenijum
    Deder samo reci koliko je od tih pvt-ova bilo od strane snjpera koji se ovdje ne pojavljuju :)

    Не смем да кажем, запретили ми да ћутим или....

    :)

  3. Него, да не спемујемо тему.

    Ја одиграх 5 утакмица, Порто, Бајерн, ПСВ, Ман. Сити и Челзи, кечеве, само на порто и 3+

    Квота око 4 и ставих црвену.

  4. IMAM DOJAVU
    Ne znam koliko je sigurna, bitno da je džabe
    Elem,ja uplatio
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1164-5338315-1078

  5. Nije dojava.
    Juve Stabia-Ternana trenutno je 1:0 ... uživo klađenje, Ternana će okrenuti.

  6. Ponavljam, nije dojava. Moja prognoza na utakmicu koja je izbačena iz svih ponuda. Prethodni dana kvota iz 1-2 je bila 30.

  7. Riho ne okrenuše ovi,1-1 ostalo

  8. Човек је рекао да је то његово мишљење. А и то су честа намештања, из 1 или 2 у икс.

  9. Oboriše me. Ima večeras svega. Jebo ovo.

  10. Pa da,nego jel ispratio neko ovo moje?
    0-2 poluvreme, sad će 2-2 kraj

  11. Ја сам хтео Мито, звао сам једну рибу што ради у кладионици да ми уплати али ради тек поподне. Па сам одустао, ако дође биће ми криво.

    едит: 0:3 Мито, слабије да ће да дојде.

  12. Ja nesom, nije bilo onlajn.

  13. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-8109972-1078
    Сад нешто размишљам, кој ли сам курац Порто везивао са 3+ ако сам већ играо сигурице, који сам ја нелогични дебил.

  14. ја писао овде, ал' џабе, сјеба ме нет.
    укратко:
    словачко 1, квота 1.7. неко ми рек'о, а њему неко као јавио. да се веже са звездом 1 и таман квота 2. доста.
    гг3+ на питерборо и гг3+ на локерен - генк
    двојка на барселону (одлична квота, нек' им играју деца од 12 година боле ме патка)
    2-4 гола на дортмунд

  15. Ako se seća nekog onog lika od pre neki dan, što je čekao Burnmaut osvaja titulu za 100 soma funti, pao je sad u POSLEDNJEM MINUTU JEBENOM. Burnmaut odigrao mrtvih 0:0 sa Tranmerom, a Donkaster u 99. minutu nekom pobedio 1:0 i osvojio titulu. Ja pizdim za soma, kako li je tek njemu...

  16. Ajoj tugo moja, jadan čoek... Ja sam bila ubjeđena da će proći...

  17. Брате, не знам зашто..али имам онај грозни осећај у стомаку, као да сам ја пао тај тикет.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.