Кладионица

  1. Takođe... Bukvalno mi je došlo da plačem. Još ja u isto vreme padam svoj tiket zbog vaterpola... Ne može gore.
    Kad bih pao u poslednjem minutu za takve pare mislim da bih bukvalno poludeo.

  2. И ја сам пратио, и надам се да га је бранио, а сигурно јесте, није луд да тек тако не брани добитак од 110 'иљада фунти.

  3. А како да брани то, вероватно су квоте за освајача лиге у последњем колу мизерне.

  4. Pazi, jedino kako je mogao da brani je neka dupla šansa ili slično, a sudeći po tome koliko je uplatio na startu (25 funti), sumnjam da je mogao da se pokriva sa nekim ogromnim parama. U najboljem slučaju je u plusu nekih soma funti, ali opet je katastrofa gledajući potencijalnih sto.

  5. јебогати, па размишљај.
    брани тако што ће да стави кецикс против борнмаута (или кеца, или икс, или уживо клађење неко), а овамо донкастер гађа двојку на велике паре, или чека уживо 70.-и минут па гађа двојку (квота свакако била 4.2 овако, у седамдесетом минуту би била 25 макар). ваљда није пукао овако глупо.

  6. Opet je pao na sto 'iljada u 90. Prokleta kladža.

  7. Meni se plače,mnogo mi žao čoveka, ja ne znam šta bih radio u toj situaciji,neću ni da zamišljam

  8. Sva tri prijedloga prošla

    Vrijedi probati:
    Li Na - Mattek, manje od 19,5 1,95 wwin

    Malo više vjerovatno od prethodnog tipa:
    Li Na- Mattek, 2:0 1,55 bet live

    Prolazi 99,9 %
    Li Na - Mattek, 1 1,25

    Igrala sam 2:0 :) Nadam se da je neko pratio :)

  9. Znate vi koliko meni fali neka kladionica u blizini... Svaki dan snajperišem temu, gledam predloge šta bi moglo doći i nikada ne uplatim...

  10. Meni to nije problem,imam Mocart prekoputa zgrade,na 15 metara, bukvalno

  11. CapooN, извади Моцарт картицу, бесплатно је. Уплатиш на њу пара колико хоћеш и кладиш се онлајн.

    Не знам да ли има Моцарта и ван Србије, али свеједно, вероватну има нека кладионица са том услугом.

  12. Rekoh ja kečina na PARTIZAN!!!

  13. Partizan kecina samo takva, ali ja retard izbegoh da odigram navijacki.

  14. Džanki kralj izbegnutih tiketa

  15. Lolo, moracu sutra nesto da posolim...

  16. E videćemo! Ja se pojeo što danas nisam bio u mogučnosti dodigram nešto odlična ponuda bila..

  17. eo sad cu da proberem nesto

  18. Iza ponoći ima jedna simpatična utakmica sa kvotom 40. Singliranje.

  19. Riho, bez zajebanvije, gde si pokupio onu utakmicu, "dojavu" sto si nam dao? 2-X

  20. Riho brate što nas zajebavaš tako? :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.