Кладионица

  1. Ноже ли Троицки да добије Штепанека сутра, а ? У доброј је форми гомнар, а и није лоша квота 1.70.

  2. JEBEM TI SMRDLJIVI DORTMUND I SMRDLJIVOG GINDOGANA. NAVIJAM DA IH BAJERN POČISTI KAO ŠTO JE POČISTIO BARSU

  3. Pih, a kvota na dortmund je bila 5.5, realno je bila vrlo primamljiva.

  4. Aj da nisu imali kontre pa da se ne nerviram, ali oni imaju kontru 3 na 3 i onaj Humels govno jedno trči u ugao da zadržava vreme.

  5. Somi, trpaj na Stepaneka.

  6. Igram i ja samo ću dodati Bajern X2 i eto ti sigurna lova

  7. A ja da se oprobam u bejzbolu...

    N.Y. Yankees - Houston 1 1.33
    Toronto - Boston 2 1.75
    Miami - N.Y. Mets 2 1.78
    Oakland - L.A. Angels 1 1.85
    Seattle - Baltimore 2 1.78
    Denver - Golden State +213.5 (jebote do sad uvek dosli +, valjda ce i sad)
    L.A. Clippers - Memphis 2 2.86

    Ulog 100
    Dobitak 8026

  8. Troicki je igrao danas kralju još je dobio lolo

  9. Troicki igra sutra matore, protiv Stepaneka.

  10. Koji sam mentol

    EDIT: u koliko se igra? Ako je pre 12 neću moći da se dižem tako rano

  11. 12:00 bi trebalo da krenu...mada mi sumnjiv mec, pada kvota na troickog...a nepisano pravilo je da troicki nikad nije favorit hehe....jer je preglup za to...mozda stepanek vuce povredu neku il nesto, nisam upucen..kakogod stepanek uzima set kvota 1.4 sasvim pristojno, spojicu sa jos nekim malim kvotama i dodacu ove celendzzere ako iskopam nesto, za 1000 i cao...prvomajski tiket

  12. Znači moram da se budim rano

  13. Nemoj ga gurati u singlu, bolje spoji sa 4-5 parova.

  14. Kolšrajber - Korolev 1 ( Ovaj Korolev je mrcina neverovatna, ne znam kako je uspeo da dobije Bagdatisa danas )
    Dolgopolov - Tursunov 1
    Vavrinka - Ramos 1
    Fonjini - Lorenci 1
    Pavlicenkova - Kabeza 1
    Troicki - Stepanek 1
    kvota bi trebala oko 7 da bude, stavljam zadnjih 1000 dinara i aj u kurac

  15. Somi...ne valja ti to nista..pogotovo zadnje 4...ne igraj nikad kad su obojica tenisera iste nacionalnosti dosta namestaju....evo sad cu ja da izbacim nesto od ovog sto izasle kvote...

  16. @Dzankee sto tipva tako na NBA

    @Shomy brate mnogo ti je parova za tako malo kvotu

  17. Ma gotovo sad, boli me kurac, uplaćujem ovo, neću da menjam ništa. Tenis i ne pratim, nego se vodim po kvotama i po tome koji mi je teniser poznatiji :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.