Кладионица

  1. Deranje, pravo da ti kazem na silu sam odigrao NBA, hteo sam da dodam nesto na ovaj bejzbol... Denver dolazio uvek plus pa reko sto ne bi i sad, mada ako ne bude igrao Kari...lolo tesko da ce doci plus....a Memfis navijacki ...sta kazes na to

  2. NBA su mi kečevi večeras. Razmišljao sam da ih obe stavim u h1 ali sam pička, a znam da će doći.

  3. Nemoj ga gurati u singlu, bolje spoji sa 4-5 parova.

    Staviću i Barsu - Bajern X2 malo veće pare i eto mi sugurne love

  4. Denver kec i mislim da Klipersi nece dozvoliti Memfisu da se kurci vise, dodatni hendikep u mozzartu 1,60 ili ph1, al jebes mu mater.

  5. Nikad ne možeš očekivati sigurnu lovu kad igraš na Troickog :)

  6. Nikad ne možeš očekivati sigurnu lovu kad igraš na Troickog :)

    Možda bih 10 centi stavila na Viktora, LOL

  7. Ma Klipersi kec i više i BezDeranjaMolim i ja pluseve i pivo od Raje, Druga, i ćao.

  8. Tako je Bandi, Rajo cuo si, sutra u ovo vreme Vajferti vire iz dzepova

  9. shomy pobro, ako si vec odigrao taj tiket grdno si se zajebao. pa ti si izabrao najkriticnije od tih malih kvota, ebote.

  10. To isto NBA? Da igram čistog keca? Kolika je kvota?

  11. Ja nisam uplati oneki tiket a hteo sam sreća omašio bih 1,2 na onog Rasela, opr'o ga neki brat iz Koreje.

  12. Ma nisam još, sutra ću ujutru, ali neću da menjam ništa. Ne mogu ove Čelendžere da igram brate, malopre našo neki strim čelendžera u Maroku, ono je cirkus od tenisa. Samo ove jače turnire cepam, pa kud puklo. Ionako planiram da batalim kladionicu, a kako bih inače prestao dok ne puknem i zadnji dinar namenjen za nju ? :)

  13. Cekaj...a kladis se na Englesku Bluesquare division? Na Vimbldon, Halifaks? nemoj me zajebavati, to je isti kurac...celendzere igraju prosecni igraci da steknu samopouzdanje... i pre nego sto krenu na ove jace turnire:) i klosari lolo

  14. @ Raja Klipersi dodatni hendikep 1,6, Klipersi preko 92, i na sporednom tiketu Denver 1

  15. i klosari lolo

    http://www.dodaj.rs/f/3i/3h/GMAth2S/untitled.png

    Ovaj klošar me obori danas. Dobro, nije jedini, tu je i ova smradina kipranska :)

  16. Ma dobro, super ti je bio taj tiket mada si nagurao previse parova. A Bagdatis je van forme sjebala ga povreda.

    EDIT: Jel to prevode prezimena tenisera na srpski? Koji blam, pola nisu lepo preveli.

  17. Pa to ovo što sam odigrao na ovom tiketu što sam puko? Igra se za 2 sata a sad me mrzi da idem do kladže

  18. Ušlo je više poena, ali ne i kec. A i ranije si pao, hm, aj da t'udarim neke pluseve.

  19. Na kraju ipak odigrao ovo, jer govna iz Mocarta nisu izbacila na sajtu turnir u Minhenu, a mrzi me da idem do kladionice.

    Golubev - Eremin 1
    Lajovic - Vagnozi 1
    Smišček - Melcer 1
    Galičina - Budivelnik 2
    Harison - Bogdanović 1
    kvota 6

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.