Кладионица

  1. Мислим да ми је најбоља варијанта да падне нека од ових утакмица што ми се игра вечерас, иначе ћу много да одлепим ако паднем на Гронинген само. :)

    едит: А хтео сам да играм Јуве-Каљари Х2..али нисам имао муда. :)

    41.мин 0:1

  2. TOP/Sharapova M. - Ivanović A. 1 1.35
    S.Williams - Errani S. 1 1.17
    Muguruza G. - Moratelli A. 1 1.15
    Gulbis E. - Ungur A. 1 1.20
    Nadal R. - Andujar P. 1 1.02

    Ukupni koef: 2.22 :)

    (Nadal je zbog uslova, min.5 komb. zahtijeva Gulbis )

    Od manje sigurnih:

    Hantuchova-Voskoboeva, 1 1,40
    Bryan/Bryan - Chardy/Kubot, 1 1,25
    Rosol-Cipola, 1 1,20

    pre 9 sati

    Uk. kvota 4,66
    Došlo sve :)

  3. Ja nisam stigao da vam ostavim pre pocetka tekmi ,jer sam uplatio kad sam izasao iz kuce. Za ovim tugujem:

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-4257560-1082

    A ovaj bi mogao da mi zaleci tugu:

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-8549365-1082

    Sad razmisljam da li da branim ili jok..

  4. прошло, ал' јебига кад су блокирали, ја уплатио јуче, на време.
    пробајте телеоптик 2, квота 3.7, 2-2 7.

  5. Aj pomozite da li da branim ili ne. Uplata je 100 kinti, znaci isplata na tiketu je 3700.
    E sad, zajebano je sto imam dve tekme, odnosno kombinacije

    Partizan ppH2
    Catania NG

    Partizan ppH1
    Catania NG

    Partizan ppH1
    Catania GG

    Kvota za sve 3 kombinacije je oko 3.2-3.4. Jes da su 3700 nista, al bolje mi je da budem i 500 u plusu nego da ostavim 200 kladionici.
    Ili da cekam LIVE

  6. Ja odigrao sledeće:
    Porto - Benfika PP GG
    Espanjol - Real D1+
    I Vojvodina - Partizan HP2(-3.5) e sad, ja se u to ne razumem, ali ja sam mislio da sam igrao da partizan dobija sa više od 3.5 koševa, ako je to to onda sam prošao ako je nešto drugo vi kažte

  7. Па како играш нешто што не знаш шта је.

    HP2(-3.5) ти је да у првој четвртини буде више од 3.5 кошева него на целој утакмици и полувремену у трећој, за Партизан.

    едит: против Војводине.

  8. Sacekao sam ipak lajv, i kad sam video da u prvih 20 minuta bilo 0:0 kod katanije, pa sam tu odigrao ng, al je kvota samo 55 pa sam spojio sa necim.
    I na kraju spojim da partizan dobija sa vise od 9,5 i na kraju su mi dzigericu pojeli kad su se lale spustile na 11 razlike. Ulete bar taj, tako da sam oko 1000 u plusu. Manje je od 3700,al bar je plus.

  9. Aj objasni ponovo leba ti, slabo ti ja kapiram

    EDIT: e sam prošao?

  10. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-7951802-1082

    Биће фора кад сутра Гронингем дође из 1-1 а паднем на глупи Сити.

  11. Rajo, u kojoj si kladzi igrao?
    EDIT: Trebalo bi da je to hendikep poluvreme 2, odnosno da partizan vodi na poluvremenu sa bar 4 razlike. Tako da mislim da si prosao, jer sam ja isti tip imao na tiketu.

  12. Pa ja sam igrao prvo poluvreme hendikep, znači sutra podižem lovu

    EDIT U balkanbet. Izgleda da jesam :)

  13. Čestitke Gazumudo, ti ovih nedelje baš u lepom plusu. Čestitke i ostalima koji su prošli

  14. Rajo, definitivno si uzeo pare. U balkanu je oznaka za poluvreme sa hendikepom HP2. A posto je partizan vodio 20ak prosao si.

    Ma u finom sam plusu,al najvise zahvaljujuci onom tiketu sa 1GG.. Ovo danas mi je nadoknadilo gubitak od juce..

  15. Na taj tiket trebaš da budeš ponosan, 3 tikme gg prvo, to se retko pokađa.

  16. Sutra tj. danas treba probati na Barselonu. Kvota 1.90. Medjusobni susreti sve govore.
    + Nikome ne trebaju bodovi, a Atletiko za par dana igra kup, tako da ce verovatno odmarati kljucne igrace. Kao sto je Real danas tj. juce.

  17. Sinoć mi ortak čekao 19 soma na Vojvodina - Partizan(-18,5) H2, pojeo je nokte do kostiju.

  18. TOP/S.Williams - Sharapova M. 1 1.55
    1591 Dolgopolov A. - Viola M. 1 1.15
    1601 Gulbis E. - Naso G. 1 1.15
    1609 Medina Garr. A. - Putintseva Y. 1 1.55

    Ukupni koef: 3.18

    Finalni meč za Mašu je i više od finala, jer ako bi uspjela da pobijedi Serenu, postala bi ponovo no.1. I bez obzira na to što ne pamtim turnir na kojem je Serena izgubila set sa 6-0, ipak mislim da se tradicija nastavlja. A s druge strane, Šarapova ima motiva, a i igru, mislim da jedino na zemlji može da napravi nešto protiv Serene. Dakle, rizično.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.