Кладионица

  1. У Моцарту је то 2.75..маму им штекерску.

  2. Ajmo predloge za danas, da uzmemo pare neke

  3. I Italiji kvote ne kečeve između 1,3 i 1,75 , jedino Kjevo je kvota 3, a tu se priča o nameštenom iksu.
    Igram Sanderlend, Malagu, Milan i Novi Pazar.

  4. Dakle, nije zlojava, vec zapazanje.
    Mislim da je ovo ocigledna saradnja, a u prilog tome ide i cinjenica da je dva puta bio kontra prelaz u duelu ova dva tima.

    http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division-b-group-3/nextmatch.php?matchid=Uk5bl2H2

    Uz to, hospitalet se bori za prvo mesto, i ovom pobedom bi 99% obezbedio tu poziciju,dok su gosti sa 4 boda iznad zone ispadanja , 2 kola pred kraja, tako da su prilicno bezbedni..
    U poslednjem kolu, Ontynient igra sa poslednjeplasiranom ekipom i trebace im bod za opstanak, dok hospitalet ima neugodan mec sa vetvrtoplasiranom ekipom lige, i sigurno je da ce zeleti da se osigura danasnjom pobedom.
    Po meni prilicno sigurna DVOJKA!
    U mozzartu kvota 1.85, a moze da se pojaca i da gosti daju dva gola, tu ide kvota na 2.35
    Takodje, ako neko roka, nek pokusa 1/2.

    I ne sirite ovo dalje, da ne bi bilo belaja.. ionako niko ne igra ovu spansku trecu :D

  5. CSKA-Barselona 2 2,40
    Olimpijakos-Real 2 1,55
    Golden State-San Antonio 1 2,25

    to je to za danas

  6. Ortaka obori šugavi Šalke za 4800. A da mu nisam pre meča rekao da igra ili gg ili 3+, ali ne vredi. 'Oće čovek da stavi 1 na jebenu kvotu 1.30 umesto da stavi gg i ima 1.50 i nešto.
    Inače, ja se već duže vreme uspešno lečim od ovog čuda. :)

  7. Evo moja 3, posto su moje 3 pocele da iskacu iz frizidera:
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-8337244-1082
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-6610653-1082
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-8303751-1082

    Prvi nemojte da prepisujete jer ja pokusavam da tripujem pakao,satro cu ubosti opet i te fore..a od ova druga dva, proberite sta vam se svidja.

    I da, jel zna neko zasto je na Parma -Bolonja 0-2 kvota 1.95, kad su ovi na zadnjih 10 duela postigli 4 gola zajedno i pritom ovde ne treba nikome ni za kurac!?

  8. ovde ne treba nikome ni za kurac

    Sam si sebi odgovorio. Italijani igraju koliko im treba, miriše mi na 1:0.

  9. Sam si sebi odgovorio. Italijani igraju koliko im treba, miriše mi na 1:0.

    Zato se i cudim sto je kvota na 0-2 gola skoro 2! Pa na Atletiko - Barca je kvota toliko,a ne za Parmu i Bolonju.. Inace, tu ce biti smrdljivi X garant.
    Proslo kolo je kvota na X na mecu Kaljari - Parma bila 1.5 , a 1.65 je bila dupla sansa 12.
    Dosla je dvojka, a sad je kec na Parmu 1.6. Nesto mute zabari,al meni je ovo zakucano u X.. Odnosno, zakucano u 0-2, a X vrlo verovatno.

  10. Ајде холанђани, који вам је курац, почните да се пуните међусобно.

  11. Ево почели Шоми, Венло као највећи аутсајдер води у гостима један нула, маму им јебем.

  12. Everton - West hem 1-1
    Norič - WBA 1
    QPR - Njukasl 2
    Sanderlend - Sautempton 1X

  13. TOP/S.Williams - Sharapova M. 1 1.55
    1591 Dolgopolov A. - Viola M. 1 1.15
    1601 Gulbis E. - Naso G. 1 1.15
    1609 Medina Garr. A. - Putintseva Y. 1 1.55

    Ukupni koef: 3.18

    pre 5 sati

    Prošlo :)

  14. Свака част Летећи. Где си ми била кад сам играо на ситне квоте а уплаћивао по црвену-две.

    Паде ми данас на памет да уплатим то твоје али нисам имао храбрости после толико падова, искрено. :)

  15. Паде ми данас на памет да уплатим то твоје али нисам имао храбрости после толико падова, искрено. :)

    A izračunao si koef.u Mozzartu

    У Моцарту је то 2.75..маму им штекерску.

    Mislila sam da je bar neko uplatio, a slabo vi ovdje igrate tenis... Čak je otvorena tema posebno za fudbal, jer na ovoj temi nije mogao doći do izražaja.

    Ali, nije zaživjela tema. lol

  16. Samo ti predlaži, igraće se tenis kad legne plata, ovo je sada zezanje. :)

  17. igraće se tenis

    Definitivno :)

  18. Нисам израчунао коеф Медведићу, него саставио тикет :)

    Али кажем ти, хтео да ставим 2000дин..међутим много сам губио ових дана и то све у последњим минутима, нисам имао храбрости, искрено.

  19. igraće se tenis kad legne plata,

    Ma jok nije to, kad se završe ove važnije lige uskoro, igraćete i fjučerse.

  20. Медведићу, можда нисам информисан а да то сви знају, али јеси ли ти мушко?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.