Кладионица

  1. Gazimudo
    Dakle, nije zlojava, vec zapazanje.
    Mislim da je ovo ocigledna saradnja, a u prilog tome ide i cinjenica da je dva puta bio kontra prelaz u duelu ova dva tima.

    http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division-b-group-3/nextmatch.php?matchid=Uk5bl2H2

    Uz to, hospitalet se bori za prvo mesto, i ovom pobedom bi 99% obezbedio tu poziciju,dok su gosti sa 4 boda iznad zone ispadanja , 2 kola pred kraja, tako da su prilicno bezbedni..
    U poslednjem kolu, Ontynient igra sa poslednjeplasiranom ekipom i trebace im bod za opstanak, dok hospitalet ima neugodan mec sa vetvrtoplasiranom ekipom lige, i sigurno je da ce zeleti da se osigura danasnjom pobedom.
    Po meni prilicno sigurna DVOJKA!
    U mozzartu kvota 1.85, a moze da se pojaca i da gosti daju dva gola, tu ide kvota na 2.35
    Takodje, ako neko roka, nek pokusa 1/2.

    I ne sirite ovo dalje, da ne bi bilo belaja.. ionako niko ne igra ovu spansku trecu :D

    Ko iz picke 0:2

  2. Rosoneri
    Jebo me bog, Radmilo mi je svedok da sam hteo metnuti Noric, Hal i Lacio, ko me jebe kad prespavam ceo dan.

    истина, и за астру смо причали исто.
    а ја богаљ какав сам!
    на једном тикету ме баци само ница 0-2, 'ајде, нема везе, за 3500.
    а други:
    тотенхем х-2 (5.1)
    удинезе х-1 (4.2)
    и пазар - војводина х-х (5.0)
    и наравно, војводина га завуче у деведесетом, надокнади, јебемлига, и избије ми 50е тек тако, а ни за курац им није требало. јес' да сам ишао бранио уживо, ал' пишам се на тих сома динара што сам у плусу.
    баш сам мислио да ћу да убодем тикет с прелазима као што сам прошле године забо 4 комада.

  3. Čilić M. - Golubev A. 1 1.15
    Stepanek R. - Starace P. 1 1.40
    Monaco J. - Paire B. 1 1.25
    Makarova E. - Oudin M. 1 1.20
    Stosur S. - Hsieh S.W. 1 1.15

    Uk.koef. 2,78

    Počinje za 50 minuta. Srećno!

  4. Paire se najeo pice i hamburgera, al' izgleda da mu je to dovljno samo za prvi set :D
    https://twitter.com/benoitpaire/status/327486240192602112/photo/1

  5. Da vidimo dal mogu da ubodem nesto dok sam na odmoru...veceras Olimpijakos i Real idu u plus, lolo...143.5 je granica...

    Lolo, prodje ovo lagano,188 doslo.

  6. Memfis 1 1,50
    Cikago 1 3,70

  7. @Makaron
    Sto me ovo podseti na utakmicu Hajduk Veljko - Radnicki Pirot koja je bila namestena, kada je igrac Radnickog koji se nalazio kod korner zastavice ubacio loptu u sesnaesterac (lopta je normalno isla nazad) i igrac dao gol da bi bio ponisten zbog ofsajda, jer Radnicki nije smeo da uzme bodove na toj utakmici.

  8. Koj kurac ja igram tenis,kace ne razumem. Jebo me raonić.

  9. Samo slusaj medvedica i nemozes pogresiti, ja uzeo danas kintu, hvala medvedicu...:D

  10. Jebiga, ja kasnio , stigo sam na Raonića i posere me.

  11. Koj kurac ja igram tenis,kace ne razumem. Jebo me raonić.

    Ne bi' da te mračim al' sad psujem sebe što sam isp'o pička i nisam odigrao na Šoferšajbnera. Gledao sam Raonića u Madridu i nije mi se svidela igra, plus što me je oborio na tom tiketu. Plus gemova prvi set na ovom meču danas je bio zicer, al' sad je lako pričati o tome...

  12. Ja zato uplatio na karticu i cepam iz fotelje, ko ce da juri u kladzu...

  13. Samo slusaj medvedica i nemozes pogresiti, ja uzeo danas kintu, hvala medvedicu...:D

    Neću da postujem više, ne brinite...

    Edit: Zanimljivo, niko se nije javio da je igrao za vikend nijedan tiket, a danas kao jeste. Hehe

  14. pojede mi post, kakogod. medvedicu, bolje gadjaj 2 egal meca i eto kvote 3 (manje vise), a ne da gruvas ove manje, uvek izjebe neka, treba to pazljivo birati.

  15. Indiana kec, Cendler ili Smit nece igrati

  16. Džanki samo ću ti reć nešto
    NESERNESERNESER
    Medvedev pogadja tikete, redja ih kao Putin vodku , a ti ubodeš jedan u 10 . Bez uvrede, tiše malo :-)

  17. Bogami sad si me skenjao lolo ne

  18. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1194-7680615-1083
    дође ли бенфика сутра, опуштено ћу да се запалим, јер ме ономад јеба војводина у надокнади, сад ме јебе арсенал, ако дође бенфика. а гађаћу је сутра исто овако, јер сам убеђен да сам толики баксуз да у два дана паднем на тикету у последњим минутима, и то за фине паре.