Кладионица

  1. Ne bre Thilmo, jedino se Vucica predstavlja kao zensko.

  2. Добро, за Вука знам. Али никада нисам видео девојку да се оволико разуме а и да је занима спорт и кладионица. Свака част.

  3. Ne, nisam muško. To što pratim tenis i gledam, jer ga obožavam, a usput se i kladim, ne znači to. Nije valjda to rezervisano samo za muškarce. Već sam jednom odgovorila nekom, ako ne i dvaput na forumu. A i na pvt su me pitali. Jbg, ne znam zašto bi se neko lažno predstavljao.

    Da ne spemujemo temu i ne cimamo bezveze ljude. :)

  4. Далеко од тога да је резервисано за мушкарце, посебно тенис. Е да се у фудбал разумеш толико...хмммм :)

    Сад ми одговори само на још једни питање..јеси ли ти Ана Ивановић или Јелена Јанковић? лоло

    едит: Ево рецимо Џанки, он ми је признао да је женско које уопште не прати спорт.

    :)

  5. Svaka cast Medvedicu.

  6. Е да се у фудбал разумеш толико...хмммм :)

    Priznajem, ne pratim ga, jer mi je mnogooooo dosadan sport, mada se kladim i na to, kad nema nešto posebno.

  7. Ево рецимо Џанки, он ми је признао да је женско које уопште не прати спорт.

    Hahaha, što ispod pojasa hoho

    Medvjediću, od sutra su sve oči uprte u tebe jer je spisak mečeva u Rimu pozamašan :)

  8. Priznajem, ne pratim ga, jer mi je mnogooooo dosadan sport

    Ок..женско си..то је то.

    ..а које си годиште..шта радиш вечерас..имам 10гигамегакилохектодека тениса на компу, све класици...оно, ако знаш неку цуру да воли тенис и то лоло

  9. Ок..женско си..то је то.

    E, pa da znaš nije ni ovo garancija, jer "poznajem", preko neta doduše samo, lika iz Beograda, koji se kladi samo na tenis, ulaže 100 evra svaki dan i ne prati fudbal. Od njega sam nešto i naučila. Mada zna lik i da stavi 1000 evra na košarku, i obezbijedi se za mjesec dana.

    A sestra mog momka ludo voli fudbal i jedan strani klub, skače kad pobijedi, plače kad izgubi, zna svakog igrača cjelokupnu njihovu karijeru, kroz koje sve klubove su prošli, mahom sve stranci, jbg, ja ne poznajem muškarca koji tako dobro poznaje ijedan strani fudbalski klub.

  10. A sestra mog momka

    И ту је Тилмо престао да чита.

  11. Opušteno, pašćeš i na Malagu

  12. И ту је Тилмо престао да чита.

    HAHHAHAHAHHA

  13. Raja tj JA
    Everton - West hem 1-1
    Norič - WBA 1
    QPR - Njukasl 2
    Sanderlend - Sautempton 1X

    Prošao, nešto me baš krenulo ovih nedelja, u plusu sam i to baš lepom plusu. Inače od dela dobitka sam odigrao sledeće:
    Atletiko - Barsa X-1
    Lion - Psž X-1
    _____________________
    Atletiko - Barsa X-1
    Lion - Psž 1X
    _____________________
    Atletiko - Barsa 1X
    Lion - Psž X-1

    A kad sam otišao da uplatim video Mančester i Betis na teveu reko aj malo da pogledam i pošto mi u jednom džepu bilo 50kiniti ja reko aj da probam da odigram da će Svonsi dati sledeći gol a da će na Betisu ostati trenutni rezultat, to je bio 70 i neki minut a trenutni rezultati su bili Mančester - Svonsi 1:1 a Beti vodio jedan nula tako da sam puko na Svonsiju, ali to sam delom igrao navijački pošto ne volim Mančester a i zbog trenutne situacije pošto je Svonsi imao par dobrih šansi.

  14. Ево рецимо Џанки, он ми је признао да је женско које уопште не прати спорт.

    Hhahahaahahhahaha

  15. Ја завукао Џанкију, Стеван мени..битно је да се волимо.. лолололо

    едит: Сад ме звао кум да свратим до његове стоматолошке ординације..нека бакута ју донела виски. А причао сам му да завршава факс и да ће имати користи хњо хњо хњо одо да се ушикам

  16. Inace ja ko Blejk se lecim uspesno 6 dana lolo, skupljam parice

    Da vidimo dal mogu da ubodem nesto dok sam na odmoru...veceras Olimpijakos i Real idu u plus, lolo...143.5 je granica...

  17. Real manje 145.5, Golden stejt 1, Milan gg, Lion gg, Malaga gg...kvota 17

  18. PuppetMaster
    Sutra tj. danas treba probati na Barselonu. Kvota 1.90. Medjusobni susreti sve govore.
    + Nikome ne trebaju bodovi, a Atletiko za par dana igra kup, tako da ce verovatno odmarati kljucne igrace. Kao sto je Real danas tj. juce.

    AKo je neko ispratio, super. Ja sam uzeo 1950. Na jednom ambicioznom me je srusio Zenit.

  19. Jebo me bog, Radmilo mi je svedok da sam hteo metnuti Noric, Hal i Lacio, ko me jebe kad prespavam ceo dan.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.