Кладионица

  1. Danas mi pričao jaran o tome i govorio da bi mogli i danas izgubiti. Ne pitah ga, možda je i odigrao.

  2. Nije mnogo deranje, 1400, vezao sam Kavčića, Kverija, Lodru, Raonića,Troickog i Simona
    za 300, kvota oko 4.6

  3. To se ne odnosi na domaća takmičenja,samo na Evropska
    Prokleo ih je Gutman da neće osvojiti evropski trofej 100 godina, ne prvenstvo ili kup :D

  4. Pokorio Francusku

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1194-9948501-1086

    Igrao sam jos jedan ovakav tiket samo dodao Šturm a on 0:3.

  5. Dajte neki savet za Rolan Garos.

  6. Rece medvedica da nece vise da postavlja tipove ovde...

  7. Jebemmumater, trebala bi Indiana da kokne nocas Majami 2,40 je kvota...

  8. Rece medvedica da nece vise da postavlja tipove ovde...

    I da hoće, ne može. Ubio je Blaža prije neki dan. Valjda ga zajebala za neki par.

  9. Samo da podelim analizu nekog lika sa interneta sa vama:

    raonic-llodra 2 3.60

    mislim da je llodra precjenjen i da nema nikakve sanse da pobjedi..raonic ga je u svim medusobnim ogledima pobjedio i puno je mladi od llodre i tu vidim njegovu prednost,isto tako ima odlican servis i tesko da ga i najbolji igraci svijeta mogu brejknut
    stoga sam se odlucio za llodru jer kad sam ja u nes uvjeren to 100% ne prolazi

    Ja odumreo!

  10. Hahahahahahah,lud čovek :D
    Imam jednu dojavu za danas,finska liga je u pitanju
    Javljajte se u pvt, neću ovde zbog snajperista

  11. Prođe nam Indijana Deranje. Igrao sam je uz LA u hokeju.
    Mito PVT, da mećem prije kafe, požuri voda vri

  12. Ruznije meceve na Rolan Garosu odavno nisam gledao, strasno.

  13. Jbt dzanki RG traje vec 6 dana, ti nisi ostavio ni jedan predlog.. ja reko ima da zaradimo milione na tenisu kad kurac..

  14. Nisam mogao, sjebo sam zglob bio, lezao sam u krevetu nedelju dana :D Ma i ne isplati se, stalno pada kisa, prekidaju, a onda krecemo ispocetka, oba igraca odmorni...i tako...a danas i nisu neki parovi, pogledacu malo bolje :D nego sta mislite za mega - zvezda...ja polako krecem sa kladjenjem dosta je bilo odmora :D

  15. Igrao na Congu,Bojanu da uzima set, Firštenberga i Matkovskog, Bartoli i Zvezdu vaterpolo

  16. Zvezda doh2...1,60, iako bih voleo da Mega dobije...

  17. fin tiket, steta za dimitrova, video si da je imao lik vise od 50 neiznudjenih gresaka, retard :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.