Кладионица

  1. sutra S. Williams - Vinci +16.5 gemova ili H2 na 7.5...dodje vam na isto...ustvari ne dodje..odigrajte ovo drugo,da se osigurate ako slucajno dobije Vinci..iste su kvote :) znaci H2 na 7.5.. :D ..kontam da ce smoriti ovu sa njenim slajsom, i lagano uzeti 5 gemova...ako ne i vise...bar se nadam lolo...jos da vidim sa cime da spojim

    EDIT: I jedna zanimljiva informacija, Dimitrov je imao 48 neiznudjenih, sto je jebeno mnogo, kontam da oborio neki rekord po broju gresaka u 3 seta, i to kratka 3 seta...25 gemova jebote, znaci skoro 2 greske po gemu.

  2. Sjeba me samo bugarski Federer, jeste gresio dosta, ali i Nole je pokidao kako je igrao :)

  3. Klasican kopiket, cak i kopira Federera kad iz bekhenda nabije ramom lopticu u publiku iz cista mira usred normalne i lagane razmene... :D

  4. jes tacno, dobro si primetio to za nabijanje lopte u publiku... :D

  5. Danas opet forsiramo Serenu da ide u plus...ako joj ova ne uzme 6 gemova ne znam ko ce...

    S. Williams - Errani +17.5 gemova 1.85

    jos da spojim sa nekom kvotom 1.7-1.8 i eto kvote 3, taman da se turi vajfert...

    EDIT: Bravo Lari.

  6. Hvala. Eh, kasno sam video ovo, moglo je da se poveže sa Majami H1, sad nemam vremena da uplatim.

  7. Ma kurac Majami, dobija SA ovo veceras 2,95 kvota...

  8. Ma kakvi, ovaj Rolan Garos je smrdljiv ove godine...nijedna normalan mec za kladjenje, smesno.

  9. Ljudi veceras kucu stavite na zvezdu zvezda dobija sigurno .Proslu utakmicu stavio sam 1000 na czv al se zajebah al veceras necu

  10. JEbo mater, pa nije ti svaka tema ona sprdacka..

  11. sta sprdacka ja cu stvarno da stavim 1000 na czv

  12. Koja ti je to nekretnina kad vredi soma kinti, lolololo?

  13. Deranje bravo, stvarno puče glupi Majami.

    Šta mislite hoće li Conga dobiti Ferera? 2.05 kvota.
    Ima i finih kvota na fudbal večeras.

  14. Ja mislim da ce Ferer to ipak da dobije.. Djovak bi mogao nadala da zvekne, vrmee je za RG, a i sad ima motiv zbog ove Genciceve.. Mada mi je tu mozda sigurnije preko 41,5

  15. U Mocartu je 42,5 mada nije neka razlika. Planirao sam da turim Đovaka, kvota 2.05 fino... Za večeras su mi najinteresantniji Bosanci 2 (1.50), Poljaci 2 (1.45) i Grci 2 (1.80).
    Možda bi i CG mogla da odigra X sa Ukrajinom (3.05).

  16. Mogli bi nasi GG sa Belgijancima. Kvota 1.9.
    Povezati sa Sijenom u basketu, i eto kvote preko 4