Кладионица

  1. Ako je tako shekaa, odna super, ja sam stavio 1000 na 5+ i 1000 na 7+, nije moglo vise u brazilu kod nas. Posle ću da trknem do sokera, tamo su dobre kvote vazda.

  2. Rajo, na tu sam i mislila :)

  3. Meni ćale sad otišo do kladže, dao sam mu da mi uplati 5+ i onu tekmu koju sam već pomenuo za 200 kiniti. Samo da mi ne smanje kvotu ispod 3

  4. Kažu mi ovi gore, da su bukvalno najčešći tipovi bili 4+,5+,7+ i da niko nije imao muda da stavi 4-6. Ja metno 10 mojih na 3,7 kvotu ja zadovoljan.

  5. Ja nisam odigrao. Jebiga.

  6. ja sad krecem do soccera da metnem jos koju crvenu.

  7. jebem ti život kad ja padam tekmu
    97. minuta i to penal. NAMJEŠTENO!
    EPIC!
    http://www.rezultati.com/utakmica/vgEGmjH5/#detalji-utakmice

    na kraju debili i ispadoše, e neka im, kad su bolidi

  8. Šta si ti igrao tu tekmu? Na ovom http://www.livescore.rs/default.aspx sajtu piše da su se izvodili penali, a i da je pao gol u 97 to bi značilo da je to produžetak koji se ne računa kad igraš kladžu

  9. Igrao sam dvojku regularnu utakmicu i na Mocartu mi izbacilo da sam pao. Izgleda da je bila tolika nadoknada.

  10. Moja greška, ovi hrvati me zbunili sa rezultatom 3:2

  11. Je l bar prošla dojava?

  12. Lepo ide za sada, jer ja nisam odigrao naravno. 53' 4:0

  13. Дошло
    5-0 након 66 минута игре
    Вуле јави се за пијење кад год си у БГ
    Хвала вјелика!

  14. Znaci sad ja ispadoh negativac sto sam napisao medvediću da je proslo sve sto je rekla?

  15. Da se zahvalim Vuletu i članu koji je sa mnom podelio info. Svaka čast Vule!

  16. Вуле и Џанки, 2 света.

  17. Имао сам 85 кинти на рачуну које стоје већ 2 месеца и ставио то на 5+, добитак неких 280. И реко' ићи ћу да ставим бар 100-200 на 7+, добра је квота. Заборавио КОЊ!

    Али свакако хвала још једном Вуле, лепо је што нас оволико једном за промену опљачкало кладионице :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.