Кладионица

  1. I ja isto provalio, nego nisam hteo da kažem, saće u kuriru da izađe.

  2. Nije moj sporting bet, nego Sporting bookmakers. I pala je kvota, 3.7 je bila kad je on stigao.

  3. Ja ovo preskačem pa kako god, nešto sam lijen. Srećno!

  4. A niko neće da mi veli koja je utakmica. Murš stoko!

  5. Ignorišite ćoravog debila, iliti mene.

  6. Samo jedna osoba na Vukajliji je imala dojave...

  7. Nemoj pominjati makar do veceras Miedice

  8. Leteći medvjedić
    Samo jedna osoba na Vukajliji je imala dojave...

    Glupost.
    Ostavio sam i ja jednom Fenerbahce, ostavio je i coa isto od nekog lika koji igra za neki klub (ne secam se detalja), ostavio je Bili onomad za Timok-Novi Sad.
    U bilijevom slucaju jeste bila kvota oko 1.3, ali je doslo 4:0. Na vecu uplatu se moglo lepo zaraditi.
    Siguran sam da ima jos slucajeva.

  9. Dok sam ja ovdje bila, samo znam za tu.

  10. Zasto si ti prstala da tipujes tenis ovde? Lepo ti je islo, uzeo sam par puta i pare i samo si odjednom prestala...

  11. Zato sto je neki pametni mozak napusio sto ostavlja kvote 1,2 ili zato sto je pukla neki tiket sa manjom kvotom..

  12. Ako se ja dobro secam, da

    EDIT: Znas kao ,mi smo ovde svi proovi, i tipa na kalendaru zaokruzujemo samo datume kad nismo uzeli pare,a to je otprilike 3,4 puta godisnje.

  13. I to puknemo samo jednu lolo

  14. Naravno, ta pametnica je neko ko je sveukupno ostavio dva posta na ovoj temi, a jedan od njih je podjebavanje medjedice

  15. Ovo je bio kao sarkazam?.
    P.S. Kad sam pisao o dojavama nisam mislio na tog cou, nego na kg-a tj. Radmila.

  16. Koliko se sećam i Riha je pre koji mesec podelio super dojavu

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.