Кладионица

  1. rosoneri, stvarno te oće ovih dana

  2. хахахахаха који голови, какве "грешке" у одбрани :D

  3. Da ne ispadne da pišem samo dobitne:
    OPS - PK-35 D1/1
    Start - Brann 2
    Jaro - Lahti 2
    Ilves - Haka X-1
    Sistem 3/4 200din
    Drugi tiket isto za 200 a na tiket stavio prve dve tekme.

  4. Jedino mogu da se pravdam time što nisam igrao kvotu ispod 2.70

  5. Polako bre ljudi, pa cuvajte pare za bolje dane tj. bolje tekme.

  6. Rajo, nema opravdanja za igranje prelaza, šanse su ti 1:9 ili 11% samo za taj prelaz. Igraš konačni jbg imaš tri puta veće šanse. Ili tenis 50 % :)

  7. Ili tenis 50 % :)

    ili tenis 50 %

    tenis 50 %

    tenis

  8. Ne znam da li su ovi retardirani sto postavljaju kvote za tenis. Krece u 11 ujutru a jos nije izaslo. Elem...trebalo bi ovako

    Cervenak - Hajek 1 (kvota bi trebala da bude bar 2.50)
    Ungur - Schwartzman 1 (kvota bi trebala da bude oko 1.50)

  9. 3 добитна мислим да нисам везо никад до сад, набацаћу сутра опет за 100 нешто кад будем дизо ово.

  10. Pa stavi vise, vidis da te krenulo.

  11. ma de, po 100 mi je fino

  12. E onda ti tiketi nisu za "kurcenja" :p

  13. puci cu cim povecam

  14. srecom sad ustadoh ovaj tenis doso naopako

  15. Jel zna neko šta je sa statusom tiketa na mocartu? ppre je bilo 3 polja da se popune a sad 4 a kontrolni broj mi prijavljuje kao netačan.

  16. 100
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1026-4680551-1100
    мислим да ће ово прекинути мој лепи низ па да ладим лето

    не знам габрило, мени 3 стајало сад

  17. Хтео сам их додати данас да појачам квоту ал нисам добро је лол.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.