Кладионица

  1. Odr'o je onog Rodžera Vazelina, poras'to mu apetit sigurno

  2. Uh, a RV je igrac do mojega.

  3. Svakako je kvalitetniji od Viole ;)
    Saš ti reći, pa ako je bolji, što nije pobedio :D

  4. Mladi Pospisil bi trebao da reši ovo. Dakvort je nezgodniji protivnik mnogo od ovog pa ga dobio.

  5. Sećam se da sam jedared odigrao tiket, sastavio neke parove, koje sam sad zaboravio naravno, uglavnom znam da je jedan od Haseva, da li Has ili Hase, igrao protiv ovog Pospisila, uplatim 50 dindži, dobitak skoro 3 hiljade, naravno prođu sve, ali me sruši Pospisil jer sam igr'o protiv njega. Elem, dečko je u stanju da pobedi mnoge igrače, ali opet mi je sumnjiva njegova forma.

  6. Ispusi ga Pospisil prvi set, jebote imao 4 brejk lopte, 3 u jednom gemu. Dileja. Valjda ce obrnuti sad.

  7. Koji sam kockar, nevera, samo jurim veći dobitak.

    Mervue - Finn P1. 2.80 ✓
    Šamrok - Ucd X2. 3.25 ✓
    Wexfor - Waterf X. 3.20 X

  8. Džankeee, pa š'o ti ja govorim ?
    Samo slušaj mene, tenis mi u malom prstu...

  9. Nije jos gotovo...uze mu ovaj odma brejk lol. Retard.

  10. Pa dobro :) Elem, ko je mene poslušao, a ne iskusnog Džankija, mogao je da se osoli lepom kvotom, oko 3.00

  11. slabo slabo, odigram 2 tiketa posle pauze oba puknem e do mojega...moracu da sacekam nesto sigurnije, neki singl ili dubl, jebes ovo.

  12. stekajte lovu za basket

  13. Nego, kad startuje basket ?

  14. ajoj dotle ima jače od mesec ipo, nek se sad prosipaju pare dok se ima :)

  15. HAAHHAHA JEBI POSPISILE!

  16. uh jedva cekam basket :D

  17. e jeb'o glupu majku ovaj 'talijan, šta mu se stegla ruka kurac koji

  18. gle pa ti navijas da ja padnem? :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.