Кладионица

  1. odma bre uzimaj brejk, kako objasnjava na mrezi

  2. Jes' ti stvarno dao Vajferta na ona 4 para ?

  3. nisi mi bio nešto uzrujan kad je Popišani gubio u setovima i o'ma izgubio servis :D

  4. ja na četu kalim bes lolo

  5. hahahah, kontam sad, niko i ne zna o čemu trabunjaš :DD

  6. Obrnu mladi Vasek, svaka mu cast. Bice od njega nesto. Jos Tipsarevic i i Italijani. Jebote, ako ne racunamo prosli tiket, zadnji sam igrao pre mesec dana i jace.

    EDIT: Vrati mu ovaj brejk...

  7. Koji sam kockar, nevera, samo jurim veći dobitak.

    Mervue - Finn P1. 2.80 ✓
    Šamrok - Ucd X2. 3.25 ✓
    Wexfor - Waterf X. 3.20 X

    Što je najgore, ovu tekmu sam stavio stavio zato što sam tražio treću koja bi mi povećala dobitak.
    Inače dobio sam 400kiniti, uživo se kladio da će Has napraviti brejk, to je bio 6. gem drugog seta

  8. Ovi Italijani su smesni, takticka serva, a onaj prima, prolazi mu lopta kroz ruke...jebote

    EDIT: Tipsarevicu jebem ti mater, seljacino iz Brusa....

  9. PREDAJ MAMU TI JEBEM

  10. NECE NI DA TRCI COVVEK

  11. Danas bi trebao da dobije Anderson bez nekih problema (1.35), i Pospisil. Al' na Pospisila je 2.50, tako da je sigurnija varijanta da uzima set. (1.50)

  12. Mojne opet Popišanog digraš :D

  13. Karlovic dobio Andersona...de ide teniski svet? Federer i nije toliko iznenadjenje...

  14. Nek je Federer izgubio, došao na turnir na kojem nema nikog osim njega od vodeće petorke misleći da će ga osvojiti, jer su mu prijeko potrebni poeni, umjesto da se odmara k'o ostala vodeća gospoda. E pa neće moći , kekeke :))

  15. Da je Federerović odustao od daljeg igranja tenisa pre jedno 6 godina, bio bi živa legenda među legendama sporta, ali nije, pa sada će gubiti ne samo od Đokovića, nego i od njegove braće, polubraće, poznanika, komšija i bravara... E, moj FedererE.

  16. Pre 6 godina? Jok sisarke...ne preterujmo...sve slabije igra Fedeks...ali ne treba zaboraviti da je igrao na sljaci, podlozi koju najvise mrzi..kao i svi normalni uostalom. Bio i ostao odlican teniser, jedan od najboljih svih vremena uostalom...elem

    Sutra dobrog tenisa ima, 3 sjajna finala...ustvari Serenu ne racunam u finale znaci 2 lolo...oba ce biti dobra za lajv kladjenje, da se vidi kako teku stvari...ko zna kad cu ustati sutra, al cisto sumnjam da cu stici da uplatim ove ranije tekme, od 10-11 sto krecu...trebalo bi ovako nesto...Hernych, Brown, Pashanski, Lajovic...Pospisila mozda probati kontrahendi, jer navodno igra u 10, a igro vec polufinale do pre sat vremena, tako da ce verovatno otkazati..al ko ce znati...iz Kolumbije u Hrvatsku..ne ide :D I eto, recimo Dzumhur uzima bar jedan set, Fabbiano uzima bar jedan set (nije izasla kvota, al trebala bi na Fabbiana cista dvica oko recimo 2.20)...Gofana preskociti...i mozda Bagnisa gurati u singlu, mada je u tolikoj kurcini od forme, da je bolje sacekati rani tok meca...ala se raspisah..a za popodne (sto cu vec stici lolo)...moooozda gurati na (kurcinu od igraca, inace) Fallu...domaca publika i taj fazon...sudije hehe...a i...Karlovic da osvoji turnir? Nek ide u penziju ako ga osvoji...nesto se istripovao u zadnje vreme, nadam se da ce mu u finalu proraditi zagrepcanski seljacki mentalitet...a i valjalo bi falla da ga smori sa prebacivanjima...i naravno, eksperimentisati sa ovim kosarkaskim U18 repkama, ima tu svasta!

  17. Ja samo čekam nekoga ko će da izvali kako se razume u U18 repke i kako prati to. Realno, samo to još fali, za sve ostalo imamo magistre.

  18. Ne kdi mals ne idi mu sama
    Jrsi luda on je otresao muda

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.