Кладионица

  1. Ma lego malo pre 3, eo pada grad kod mene, a otvoren mi bio prozor...tako da nema vise spavanja za mene

  2. Odigrah vaterpolo

    Grčka-Mađarska X2
    Crna gora- Srbija 2
    Hrvatska- Australia 1

    Uplata 400. Da probijem maler, nisam igrao odavno.

  3. i mene oborise hrvati, govna...

  4. Моје питање/предлог од прошле стране прошло, невера лоло, изађох после неколико месеци.

  5. Свонси, Штутгарт, Удинезе, 3.02?

  6. Večeras sve pare na Ludogorec, 1.90 kvota, milina

  7. Ima li negde da se odigra ovo finale Srbija:Francuska?

  8. C0a
    Ima li negde da se odigra ovo finale Srbija:Francuska?

    Нема, има само спортска прогноза, 13 парова, а ти одабереш између 1 0 и 2.

  9. Evo da se malo okurčim..
    Prvi tiket koji sam odigrao nakon završetaka engleske lige, to jest prvi ove sezone i paff.

    Nije neka para zbog sistema al lepe kvote ubodoh
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1451-8500358-1105

  10. lepo macori..ja uplatih pare na mozzart preko neta, pa me mrzi da stavljam printove na temu, previse ih ima :D ...al recimo sutra ovako nekako...tromso, udinese, hajduk :) a tenis i nije neka ponuda...

  11. Odigrao sam 2 tiketa po 200, kvote 5.
    Jedan je prosao, a na drugom me je srusio Partizan 0-2.
    za sutra ima dobrih utakmica...

  12. moram se opet kladiti treba para al ne danas, mrzi me da idem do kladze, ajmo za sutra nesto

  13. Evo mala preporuka.

    Bajern - Siti tim2 2+ 2.90 kvota... Ili za hrabrije pptim2 2+ 11 kvota

    Gledao sam siti protiv Milana i mogu reći da imaju strašan napad sa Jovetom i Navasom. Izgleda su se sjajno uklopili sa Džekom i Silvom i da će biti strašni. Bajern sigurno neće da se brani što ostavlja prostora za kontre a koliko vidim Kolarov i Ričards su bekovi i dosta učestvuju u napadu. Plus je Jaja Ture sjajan što se tiče prenošenja lopte u ofanzivu. Naravno Bajern nije Milan pa da im uvale 5 komada za 30 min. ali videlo se protiv Borusije da su dosta šuplji i da Gvardiola nije to još ukompnovo kako valja i trebuje.
    Plus je i prijateljska pa niko neće da smara sa posedom (valjda) nego će se igrati fudbal lep za oko sa puno golova.

    Eto, sretno ko prati

  14. Rijeka - Žilina 1 1.75
    Botev Plovdiv - Stuttgart 2 1.55
    Vojvodina - Bursa 1 2.85
    Xanthi - Standard 2 1.90
    Swansea - Malmo 1 1.50

  15. Маћори, где гледаш те текме, на ком каналу?

  16. Маћори, шта мислиш онда о варијанти тм2 2+&ГГ ? квота 3.7

  17. Tu sam gledao u kladionici sporklub srbija,
    A ovo finale, sportklub nemam i neću gledati zbog mlade reprezentacije :)

    EDIT

    Маћори, шта мислиш онда о варијанти тм2 2+&ГГ ? квота 3.7

    Moguće, Siti je šupalj bez Nastasića a ovaj Leskot je drvo i loš je Mika Ričards što se tiče neke brzine ima da ga jebu Alkantara, Roben ili Riberi i vrlo moguće. I onaj Milan bez pola tima sa nekim klincima u napadu im je dao 3 gola sve na grešku odbrane.

  18. Очекивао сам да је спортклуб, само сам чекао да потврдиш па да кренем да псујем ове одвратне арене што их имам. Најгори, али најгори канали, не преносе ни једну лигу маму им њихову.

    Е тако, сад ми је лакше. Хвала ти :)

  19. Kako nema Thilmo? Evo juce su prenosili Benfika - Barselona od pre 2-3 meseca. lolo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.