Кладионица

  1. Joj šuti, ja sam se ovom svome kablovskom operateru najebo mame hiljadu puta. Goveda sada ubacili 7 (rečima sedam jebenih) pinkovih kanala a ukiinuli sporklub.. Popišam se na pink i mitrovića i sva ta govna.
    Sad Premier ligu gledam preko strima, jer bhtv1 prenosi utakmicu samo subotom u 4 i to uglavnom bude smor utakmica jer prenose jebeni Stouk zbog Begovića. Zamisli debila, subota u 4 gledaš Stouk - WBA a u nedelju nešto tipa Junajted - Čelzi, a oni tada prenose Čelik - Zrinjski.. Popizididis

  2. Арене немају ни шпанску лигу, ни енглеску лигу, ни евролигу у кошарци, ни НБА..ма немају ништа пичка им материна. Бар да постоји могућност да се доплати за спортклуб, али кур, нешто је ИПТВ у свађи са спортклубом или тако нешто.

  3. Rubin 2 i Crna Gora 1.

  4. Gleda li neko Granollers - Haase? Kakav mec jebote!

  5. Thilmo
    Арене немају ни шпанску лигу, ни енглеску лигу, ни евролигу у кошарци, ни НБА..ма немају ништа пичка им материна. Бар да постоји могућност да се доплати за спортклуб, али кур, нешто је ИПТВ у свађи са спортклубом или тако нешто.

    SPansku imaju sigurno, secam se da sam gledao el classico na areni nekoj.
    Prenose francuze, prenose zabare.. Nemaju NBA al imaju dosta evropske kosarke, ABA ligu..
    Doduse, ja ionako uglavnom gledam samo Evroligu i Premijer ligu, tako da mi je 3 kanala sportkluba sasvim dovoljno. a da, imam i GolfKlub jebo ih on

  6. To je bio kup Gazimudo, ne prenose ligu.

  7. http://img62.imageshack.us/img62/4540/l6vh.png
    E jesam vragolan hoho

    EDIT:
    Manje slike nije bilo, jepte se

  8. Da, jos kad bi se nesto videlo, to bi bilo odlicno.

  9. црногорци двојка? мени се свиђа, ево опарих се на црногорцима двапут, прво сам играо двојку против наших на квоту 2.9, а онда и против италијана, квота 2. и вечерас ваља да се гађа на њих, узимају ово, убеђен сам.

    но, поодавно ме нема, а првенства ево почињу. нек' сам ја вама добродош'о!

  10. QPR 1
    Crna Gora 2
    PSV 2

  11. A sto svi igraju na taj usrani QPR?

  12. QPR JE ŽIVOT

    Čuj nas QPR, Čuj nas ti,
    mi ćemo te bodriti
    pesmom srcu najdražom,
    šampionskom, QPR-ovom
    pesmom srcu najdražom,
    šampionskom, QPR-ovom.

    QPR jedini,

    Mi za tebe zivimo,

    Samo tebe volimo,

    I tebi se divimo,

    a kad dodju nevolje,

    I kad dodje tuga,

    Uvek ce te voleti,

    Kladioničari sa Vukajlije!!!

  13. Prosle godine su me toliko puta sjebali da cu ove godine tako slatko da igram sve osim pobede na njih :D

  14. A kontam da nisu toliko sakati pa da sad kiksaju i u drugoj ligi. Danas ću ih ispratiti čisto onako pa ako dobiju pratim ih do kraja :)

  15. Ja metnuo GG3+, kvota extra.

  16. evo mog izbora za danas. naravno, necu proci,al cisto da vidim kako mi ide gadjanje na osnovu lupetaranja od prethodne sezone.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-6070831-1106

  17. TWENTE 3+
    PSV 2p 2

    2.9

    6/10

    Probajte ;)

    I singl na Arsenal da daje 2 komata, ipak je to Emirates kup.

  18. http://i.imgur.com/FT43w40.jpg
    Juče tek mogla isplatiti, 3 bile odgođene, prekinute, šta već... Čekam prvo kolo mastersa :)

    edit: hvala torima

  19. Svaka čast međede :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.