Кладионица

  1. Него шта мислите данас о Звезди ?
    Јесте да играју на Маракани и све то, али је Черноморец седмоструко спремнија екипа, и у најмању руку очекујем иксић неки, ако не дође и чиста двојка искрено, квота невороватних 3.7 ?

  2. Meni na Zvezdu najsigurniji tip je 2-3 gola. Sto se tice konacnog ishoda, mi smo favoriti, i mislim da cemo dobiti. Sad da li cemo proci ili ne, to ne znam.

  3. Jebotebog, juče ubodem dvojku, kvota 5.40 a sruši me 2.60 još je ova prva dvojka trebala da mi dođe i iz 2-2 kvota bila 9.00 nego ovi šabani primili gol u 46min, tačno bih popizdeo da mi je i to došlo

  4. Viliams- Flipkens više gemova, mnogo nerealna granica 17.5 gemova, to znači da ova mora manje od 6 gemova da uzme, što mislim da je nemoguće

  5. Sutra me pratite u 21h ako želite da ovaj vikend zaradite
    Zhajk ume - Zhajk zna

    https://www.facebook.com/pages/Zhajk-ume-Zhajk-zna/268054153333917

  6. Dzankee
    Pospisil za koga si govorio da je sranje igrac? A jesi kontradiktoran...

    Berdih je još gori.

  7. Viliams- Flipkens više gemova, mnogo nerealna granica 17.5 gemova, to znači da ova mora manje od 6 gemova da uzme, što mislim da je nemoguće

    Kad igraju? Odoh da uplatim to i nađem još nešto za 500kiniti

  8. Zhajce, da li si realan!?
    Od mene imas lajk na svaki post.

  9. Ma ima da Gaze: MaNemoj Tipovi i Zhajk ume - Zhajk zna
    Paz šta sam reko!

  10. Sakrij samo uplate na tiketima. Ako se procuje koliko lesis kladze, poslace ti spijune iz kladionica na stranicu pa ce obarati kvote ,a nije iskljuceno i da ti muriju posalju zbog sumnji za namestanje..

  11. Ma kakvi pa ja igram na sitno, a verovatno će mi s*ebati stranicu ko pre dve godine kad sam harao, ali odjedanput stranica i profil nestali sa fejsa ololo.
    Ček da ne bude da spemujem da lepo izbacim odje nbeke predloge za danas ... onako bezveze, ali ne mogu stići igrati jel radim.

  12. RUBIN KAZAN - RANDERS 1&3+

    GEFLE - KARABAH više golova 2 poluvreme

    CRVENA ZVEZDA - ČER.ODESA više golova 2 poluvreme

    i ubacite nešto vaše i opaaaa

  13. To žajče mađijo.

  14. Ajmo duzmemo pare danas:

    Svonsi 2
    Zvezda X2
    Sevilja SP2
    Udinese 1&2+pp

    kvota oko 14.

  15. Izbacujem Svonsi,izaci ce sa kombinovanim sastavom. Jes da ce i tako da dobiju,al necu da riskiram.

  16. Znači ubiću kevu.
    Imam dokaz poslao sam joj porukom tiket koji treba da mi uplati kaže
    Briž kec
    Voša 3+
    Kuban 0-2
    Zilina 0-2
    Cirih kec
    Kazan 1

    I žena ne uplati a sve će da prodje dobitak 21 euro sa 1...

  17. Popucao nerealno, ne pamtim kad sam se ovoliko ispromašivao

  18. Kad vec Zhajk lupio reklamu, aj i ja, nisam odavno :D https://www.facebook.com/FabulousTip

  19. Dzanke, bracala, ja razumem da se ukrade neki post sa Demba Ba grupe,al ti si prijatelju prekopirao citav post i turio ga na stranicu.

    EDIT: Jebote ja istripovao da je ono post iz Demba Be, kad ono tvoj post bio.. Sry

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.