Кладионица

  1. Gazi, Sevilja je verovatno juče izvela drugi tim jer im protiv crnogoraca nije trebao rezultati. Ne baksuziram ti samo iznosim mišljenje. Isto mislim i za ovu drugu tekmu, ja uvek idem na kontru kad vidim da je neki tim ima podužu seriju ili kad tim nema poraz kao domaćin a več je odigrao dosta tekmi, tako i ubadam kvotu 5.40 na dvojku.

  2. Raja hazarder! Što nisi stavio dvojku juče na Slaninare? :)

  3. Deranje, Rusi i ovi juce igrali i dobili ih ovi 20 razlike. Zasto 2?

  4. A, pa dobro Mito, onda možda i neće.

    Elem, Blejče i ja sastavih nešto posle oko 4 meseca :D

  5. Raja hazarder! Što nisi stavio dvojku juče na Slaninare? :)

    Zajebavaš malo, neka neka.
    Već sam rekao, pomenuta utakmica je bila LE nema nikakve serije niti sličnih stvari, a to nisam pomenuo da bih se hvalio kako sam jebački igrač već da ih odvratim od igre 0-2 pošto mislim da neće doći.

  6. Ma znam, vid'o sam tiket onomad kaci ubo onu dvojku na Peruvijance. Moram malo :P

  7. odvratim od igre 0-2 pošto mislim da neće doći.

    Pogledao sam bolje. Gosti su u kurcu od forme,dok su domacini sasvim ok. Daju dosta golova,a ovi sabani primaju ko radodajka. JEs da su do sad igrali na nulu,al moze veceras da ode preko.
    Sve u svemu, moj tip na taj par je 1X

  8. Gazimudo, izvinjavam se ako si zbog mene puko. Jebiga barem sam ti za Sevilju lepo predložio, ali džabe...

  9. Igro sledeće:
    Ipsvič 1
    Monako X
    Šefild 1
    Dortmund 2 i t2 2+
    Leverkuzen 1i t1 2+
    Rad 1
    Kvinspark 2
    Votford 1

    6/8 za početak sezone
    OJHA

  10. Evo dva fiksa za danas

    Kaze Slovenija-Turska 1 1,60
    Mi-Ukrajina DoH @1.60 6,5
    moze i francuska croacija 2 @ 1,30

  11. Kladionicari,aj ne zabusavajte. Dodjite da se sprdamo,da dobijemo i zvanicno najboljeg prognozera premijer lige :D
    http://vukajlija.com/forum/teme/54619-vukajlija-premijer-liga-predictor-1

  12. Ja će mećem Arsenal danas, tako da će vjerovatno da popuše.

  13. Dobra kvota na duplus sansu na Vozdovac protiv OFKe. 2.25, da se stavi na tiket!

  14. Код мене у кладионици квота на раднички ниш против овог нашег радничког 1.9. то је брука добра квота, убеђен сам да долази кец, ем су нишлије боље ове сезоне, ем први пут играју под рефлекторима, изгинуће да победе вечерас.
    друго, слобода - спартак ми мирише на х2 (и ту је фина квота, око 2). делује као да играју 4 за 4, можда сам и превидео нешто, ал' ако је тако, онда спартак ове године побеђује једну и једну играју нерешено. пре бих гађао х, ал' х2 је сигурније.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.