Кладионица

  1. nba.com
    uđeš na meč koji te zanima
    odabereš opciju box score i pišu svi igrači

  2. Ovaj je isto dobar, odeš na Gamecast ispod utakmice ili na Boxscore, šta više voliš.

    http://scores.espn.go.com/nba/scoreboard

  3. Veceras sve pare na Dankana i Parkera u minus. Razlog, zato sto je SAS-u ovo back-to-back utakmica, a Pop nece da im da minutazu duzu od 20 minuta max, za to vreme protiv Indijane u gostima nema teorije da ubace preko. Granica za Dankana je 14,5 a za Parkera 15,5 , u Mocartu. Kvote 1,85... eto poklona od mene

  4. Mala mi je to granica za njih dvojicu, prejebeni su igrači. Ali poslušaću te, da se ne kajem posle.

  5. Нису то више они играчи од пре, умеју да бљесну и сад, али углавном се врте ту око границе, често испод.

  6. koji lol od ekipe ovaj levski

  7. dobri su momci ako ništa

  8. Veceras sve pare na Dankana i Parkera u minus. Razlog, zato sto je SAS-u ovo back-to-back utakmica, a Pop nece da im da minutazu duzu od 20 minuta max, za to vreme protiv Indijane u gostima nema teorije da ubace preko. Granica za Dankana je 14,5 a za Parkera 15,5 , u Mocartu. Kvote 1,85... eto poklona od mene

    Slažem se, vrlo moguće da Dankan ni ne bude igrao. Zato treba odigrati Lenarda plus jer on mora da povuče, a plus juče nije imao dobru utakmicu (ostao u minusu), a i Indiana ne brani najbolje njegovu poziciju.

  9. torima, daj jos jednog pored ove trojice, planiram da stavim 100din, a ne isplati mi se ako mi je dobitak ispod 1100. veliki poz

  10. Igraj Haywarda iz Jute plus, Pelikanima ne igra Obrva, a verovatno ni Anderson, znači ovaj će morati da povuče i da probaju da ih dobiju u gostima. Ili igraj hendikep (možeš i dodatni +6.5 ili +7.5 u zavisnosti od kladionice gde igraš) na Jutu, isto vrlo izgledno. Ako voliš Oklahomu, onda možeš i Durenta plus ali nisam baš siguran za njega.

  11. Od dobrih parova imaš još Paul +, Curry -, Bosh +.

  12. LJUDI AKO VAM OVO PROĐE, KUPIĆU VAM ŠPORET

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.