Кладионица

  1. A sto si jbt igrao ispod hendikepa?

  2. zato što je bio 23.5, kada sam odigrao opao na 21.5
    realno do posl četvrtine ste bili daleko ispod hendikepa

  3. kapune padas i oba dvoznaka i oba dosao prelaz haha

  4. hahahahahhah koji sam mag duplih šansi

  5. Kad smo kod duplih sansi, ja odigrao Lacio i Boavisti 1x, u isto vreme dobili crveni i primili gol. Eno jos na obe 0:1.

  6. ja cekam lacio daje 2 i GG :(

  7. Pa to je i realno bilo, nego kreteni dobiše crveni.

    A uvek imam neku zadršku kad se kladim na Lacio i Psž, i uvek me i zajebu.

  8. KO JE IGRO NA LACIJO
    PARE JE BACIJO

  9. LACIJALI VRTIM VAS NA KARI(pešić)!

  10. Лацио класично говедо, другарић мој одиграо Х2, 2.20

  11. Esam vam reko za dvojac iz SA.

  12. Kvota na Totenhem 4.20 protiv Luzerpula. Je l' se povredio neki pevac?

  13. Ece homo ubijen ces biti

  14. Jebena upletena kikica iz San Antonia, govno crno koje u prvoj četvrtini da pet poena i onda do kraja da isto toliko, govno crno! A Dankan isto govnar baš juče odluči da igra centra i iskenja ga jako da pogodi skoro sve što je šutnuo!!!!

  15. Одиграо Арсенал кец, Ливерпул и Сандрленд 1х, и Уникс двојку. Ће видимо шта ће буде. Квота око 3.

  16. колико си уплатио? 100 кинти?

  17. Пффффф, ја ли ћу се зајебавам са ситном кинтом???

    400динџи браћала че-три-сто!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.