Кладионица

  1. Pišem prvo 50din, i krećem da uplaćujem i setim se Čaveza i reko ma nek ide život i dodam još 20 kinti. Uplata je nebitna, bitno da će Milenijum patiti.

  2. Сероње, чињеница је да сви свако коло изаберемо неку добру текму и прођемо њу, а паднемо неке факинг сигурице.

    Шта мислите да свако коло, ми који обитавамо овде, поред редовних тикета које играмо, направимо један заједнички. Свако да по једну текму? Неки лудачки тикет свако коло? Уплатимо нешто симболично, по 20 динџи.

    Биће и добра фора да свако навија за своју текму, јер ако падне само једна, има да буде напушаван тај који је предложио лоло

  3. е јбг

    а мислео сам да је идеја добрана.

  4. to nije ideja, već je bilo to ovdje, tzv. vukajlijaški tiket... i ne sjećam se da je nešto naročito prolazilo...

  5. Била тема или се овдеправио тикет?

    Контам да нема ништа од пролаза него ми зајебанција интересантна.

  6. ovdje se pravio tiket... to je ok sprdnja, ali bilo bi fora da svi slikaju i okače dogovreni tiket

  7. ja sam pao dvaput na noric, iznapusavali me svi

  8. Ја сам за то, мислим да је сад лакше кад већина игра са апликације, тј лакше да бациш 20 динџи на неку лудост. А можда и прође :)

  9. ај од сутра, свако по неки пар. кад неко одигра неки пар, мораш нешто друго да играш.

  10. bilo to davno, sećam se da smo jednom pali na papetmasterov par, poludio, govorio da smo slagali i sve mu printskrinove pokazivali i on se odlogovao na mjesec dana
    znam da sam mu i ja pokazivao a ON ĆE MENI TI SI BOSANAC

    zato je sad protiv toga

    ALO BA, ON ĆE MENI TI SI BOSANAC

  11. odigrao sam caponovu dojavu wales cup, sa 1100 dinara i popusio kurac...a njega banovali pre toga

  12. мој тип за сутра Динамо Загреб 2.

  13. na avataru mu gola zena kojoj se picka+sise bez cenzure!!!

  14. ТИКЕТ ЗА ТУМОРОВ

    прихватамо окладе, пуцај

    ArminVanBuuren: junajted 1i2-3

    Thilmo: Динамо Загреб 2 и 2-3

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.