Кладионица

  1. Арсенал 1
    Кардиф тм1 1+
    Бартон 1Х
    Лутон 1Х

    2.50

  2. Hahahha, to su ti tiketi.
    Meni je radnik u kladionici pre 10+ godina, dok se štampao tiket na matričnom štampaču, a to ume da potraje, rekao: E ako ti ovo dobiješ ima u guzicu da te poljubim

  3. Jel to 1+ PP?

    Inace, gde si covece? Nema mog omiljenog coveka za sisteme :)

  4. Ја једном одиграо тениски тикет, све квоте испод 1.5 сам ставио на тикет..било преко 50 парова, све што је могло сам играо. Тикет пола метра..елем, пао сам на јебену прву текму.

  5. Thilmo
    Ја једном одиграо тениски тикет, све квоте испод 1.5 сам ставио на тикет..било преко 50 парова, све што је могло сам играо. Тикет пола метра..елем, пао сам на јебену прву текму.

    PuppetMaster
    ok

    eloel

  6. Caro, pravim u poslednje vreme kolekciju ovakvih koji su me zajebali za jednu do dve tekme za 100 i više hiljada :)

    Puppete, ovo je 1+ prvo i 1+ drugo.
    Svaki put kad su Englezi subotom, ili ovako vandredno napravim jedan ovakav tiket, a znam da sastavim i 30 komada i napravim "zmijicu" i sve tekme 2+ za celu. Na 15 tekmi u Socceru bonus 50 posto, a i interesantno mi da pratim :)

    Od sistema trenutno ništa, mada ću da probam onu tvoju fibonačijevu progresiju sa kvotom 3 - 3,5.

  7. Ја једном одиграо тениски тикет, све квоте испод 1.5 сам ставио на тикет..било преко 50 парова, све што је могло сам играо. Тикет пола метра..елем, пао сам на јебену прву текму.

    Tilmo, kad je bilo prvo kolo AUS Opena, kaže meni jedan malac u kladži stavi sve favorite za noćas kečeve, posto zna da igram te tako nerealne tikete.
    I ja kao ma nema šanse, prodaće bar jedna budala.
    Sutra gledamo rezultate, lagano svi favoriti došli. Bilo je tu kvota od 1.05 do 1,7. Ja reko, aj da sračunam koja bi to kinta bila da sam odigrao i ladno na 100 dinara dobitak 800 hiljada dinara :)

  8. Podijeli sa vukajlijašima :)

  9. vels kup
    2-x igraju neki na N jel?

  10. jeste iz newtown AFC-a u X

  11. eto meni to drug poslao pa ako je zajebo mene zajebo je i vas idemo mu zajedno na gajbu

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.