Кладионица

  1. sta raditi za ovaj Vozdovac u pizdu materinu

  2. ja sanjao vozdovac 2:0 a zvezda dobija umalo da zaboravim dobro me podseti flipse

  3. drugo gol pao u 80. i nekom i rekoh eto vidis da nema leba od toga

  4. Hvala mlatoni, uzeo sam ti pelikane i crnogorskog centra. :*

  5. ja uzo sve i dodao đokovića prvi set manje 10,5 i jebem mu dete u utorbi
    liverpul x2
    leverkuzen 1
    kazan 2
    spartak 1x
    voždovac 1
    zvezda 2
    P - O - M - O - Z - I - B - O - Ž - E

  6. Sad sam cuo da je Spartak navodno X kapune. Al ako onaj tvoj to ne zna, onda je verovatno izmisljotina.

  7. Ja bih rekao da je to nagađanje.

  8. Evo sad sam video i na fejsbuksi
    ''Spartak - Vojvodina X
    Omladinci Spartaka kazu da je namesten X... nije sigurno, ali cisto da obavestim...''

  9. Bravo Aco! Bravo Mlatoni! Samo tako nastavite.
    Evo mog tiketa kvote 12.
    Arsenal - Liverpul 1-4 (1.20)
    Everton - Sautempton 0-3 (1.20)
    Celsi - Stouk 2-6 (1.25)
    Volfsburg - Stutgart 2-6 (1.20)
    Palermo - Milan X2 (1.52)
    Inter - Parma 2-5 (1.30)
    Gengamp - Lion 1-3 (1.38)
    Novi Pazar - Crvena zvezda 0-2 (1.65)
    Vozdovac - OFK Beograd 1-3 (1.30)

  10. Hahaha da, dogovorena je tekma i ceo fejsbuk zna za to. Oce to tako :d

  11. E pa kurca mu sad, izgleda da su sve utakmice Meridan Super Lige namestene danas.

  12. Opet me samo Vol sjebao, a lepo sam uklopio tiket, uzeo od mlatonija dve, dodao oba gasola i keca na čikago. I mrtvi Vol, jednom mora da prebaci. Lep tiket mlatoni, bravo.
    Ovaj šomijev sa gol-golovima ću da prepišem, možda i nikolasov, okačite još koji.

    A voždovac gađam 2:1 garant, uteraće neki tantuz iz ofke koji ne zna za nameštaljku gol slučajno, pa će morati da puste još jedan.

  13. Двојка ко солитер на моћне брђане са Бановог брда, квота преко 2 је заиста нејасна

  14. Sad kad sam bio da isplatim NBA od sinoc, lik posle mene uzeo Asteras onaj grcki i za po 1000 odigrao:
    2, 2-2, 2iT22+, SP2, DP2, T23+...

  15. može ali ne sastavlja zato ti ja jebem babu ok?

  16. da jebem ti dete u utrobi sada odjebi važi?

  17. treba ovde da se pomazemo protiv jednog neprijatelja koji se zove kladionica mozzart a vi se svadjate tu kao neki bezveznjakovici :9

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.